Ücretsiz USB Virüs Temizleme ve Koruma Programı – Autorun Shortcut USB Virus Remover İndir Download Yükle Bedava

USB belleklerinize bulaşan virüslerden kurtulmak için ücretsiz bir program arıyorsanız Autorun Shortcut USB Virus Remover programını kullanabilirsiniz. USB virüs temizleme işinde oldukça başarılı olan bu program Flash belleklerinize bulaşan virüsleri siliyor ve USB belleklerinizi virüslere karşı koruyor.


USB Temizliği İçin Autorun Shortcut USB Virus Remover

USB belleklerinize bulaşan virüslerden kurtulmak için ücretsiz bir program arıyorsanız Autorun Shortcut USB Virus Remover programını kullanabilirsiniz. USB virüs temizleme işinde oldukça başarılı olan bu program Flash belleklerinize bulaşan virüsleri siliyor ve USB belleklerinizi virüslere karşı koruyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 750 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.5.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

USB bellekleri gittiğimiz her yere taşıyabiliyoruz ve dosyalarımızı farklı bilgisayarlar arasında transfer edebiliyoruz. Fakat bu bellekleri farklı bilgisayarlarda kullanmamız güvenlik açısından önemli tehditler doğurabiliyor. USB belleğimizi bağladığımız ve virüslere karşı korunmayan bilgisayarlarda yer alan virüsler kolayca USB belleğimize bulaşabiliyor ve USB belleğimizin çalışmasını engelleyebiliyor. Bu virüslerin en yaygın olarak karşılaşılanları autorun.inf virüsleridir.

Autorun Shortcut USB Virus Remover bize autorun virüsü temizleme konusunda yardımcı olabildiği gibi virüslerin kayıt defterinde bıraktığı izleri, regsvr.exe, new folder.exe ve herşeyi gizleyen kısayol virüslerini de temizleyebiliyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover’ı indirdikten sonra kullanabilmek için programın .exe dosyasına tıklamanız yeterli. Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bu sayede kayıt defterinizde gereksiz girdiler ve bilgisayarınızda çöp dosyalar oluşturmuyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover’ı USB belleklerinize kopyalarak yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Autorun Shortcut USB Virus Remover

Autorun Shortcut USB Virus Remover gizli haldeki USB virüslerini “Unhide” seçeneğine tıkladığınızda görünür hale getirebilmekte ve temizleyebilmekte.

Not: Programı kullanarak Windows işletim sisteminizi kurduğunuz sabit disk üzerinde işlem yapmamanız tavsiye edilir, bu işlem işletim sisteminizin çökmesine neden olabilirSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz USB Virüs Temizleme ve Koruma Programı – Autorun Shortcut USB Virus Remover İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir