Ücretsiz USB Autorun Virüslerini Silme Programı İndir – Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover İndir Download Yükle Bedava

Neredeyse her bilgisayar kullanıcısının bir adet taşınabilir USB belleği bulunuyor. Önemli dosyalarımızı ve verilerimizi taşıdığımız bu flash bellekleri farklı bilgisayarlara takmamız sonucunda virüsler bulaşabiliyor. Çare ise Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover isimli bu program.


autorun.inf ve autorun.exe Virüslerinden Kurtulun

Neredeyse her bilgisayar kullanıcısının bir adet taşınabilir USB belleği bulunuyor. Önemli dosyalarımızı ve verilerimizi taşıdığımız bu flash bellekleri farklı bilgisayarlara takmamız sonucunda virüsler bulaşabiliyor. Özellikle USB belleklerin belası olan autorun.inf ve autorun.exe virüsleri sıklıklar bulaşır. Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover isimli bu program da ücretsiz bir şekilde USB belleğinizi bu virüslere karşı koruyup temizleyecek. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 35 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2.0.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Taşıanabilir belleklerimizi günlük ihtiyaçlarımızdan ötürü farklı bilgisayarlarda kullanmaktayız. Kimi zaman masaüstü bilgisayarımızda hazırladığımız bir dökümanı iş yerimizdeki veya ofisimizdeki bilgisayarımıza transfer etmemiz gerekebiliyor ve bu nedenle USB belleğimiz birçok güvenlik tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle taşınabilir belleklerimize bulaşan virüslerden korunabilmek için bir USB virüs temizleme uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz.

Autorun virüsü temizleme konusu üzerine yoğunlaşan bir program olan Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover bu virüsleri kolayca tespit ederek saniyeler içerisinde temizleyebilmekte. Program basit bir arayüze sahip, virüs tarama işlemini başlatmak için USB belleğimizin sürücü harfini girmemiz yeterli oluyor. Bu adımdan sonra bize tespit edilen virüsleri silmek veya silmemek istediğimiz soruluyor ve onaylayarak USB belleğimizi temizleyebiliyoruz.

Autorun,.lnk,etc virus remover

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover kurulum gerektirmeyen bir programdır. Program bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturmuyor ve zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olmuyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz USB Autorun Virüslerini Silme Programı İndir – Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir