Ücretsiz Unutulan veya Kayıtlı Şifreleri Gösterme Programı – Password Decrypter Bedava İndir Download Yükle

Bilgisayardaki şifreleri gösterme programı, ücretsiz şifre gösterme programı, unutulan şifreleri gösterme programı, kayıtlı şifreleri gösterme programı.


Bilgisayardaki şifreleri gösterme programı, ücretsiz şifre gösterme programı, unutulan şifreleri gösterme programı, kayıtlı şifreleri gösterme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 95 KB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Password Decrypter bilgisayarınızda ve bazı programların şifre ekranlarında girilmiş olan mevcut programların yıldız (*******) şeklinde maskelenen şifrelerinizi okunabilir yazı haline çevirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım alanları :
https:// (güvenli işlem web bölgeleri) dışında her yerde girmiş olduğunuz şifrelerinizi bu programla görebilmeniz mümkündür.

Kullanımı :
Şifresini görmek istediğiniz yeri aktif pencere yaptıktan sonra (yani o pencereye tıkladıktan sonra) Password Decrypter programını açıp “Decrypt” tuşuna basın ve işlem çubuğundaki işaretçinin bitmesini bekleyin, (yaklaşık 5-10 saniye) ve karşınızda mevcut yıldızlı şifre.

Zip paketi halinde olan sürümünü innDirmek için buraya tıklayınız.
Çalıştırılabilir .exe halindeki sürümünü innDirmek için buraya tıklayınız.

Password Decrypter

Güvenliğiniz İçin Notlar :
Windows 95/98/NT ve diğer Windows işletim sistemlerini kullanıyorsanız, diğer kullanıcılar sizin bilgisayarınıza bağlanıyorsa şifreleriniz risk altında olabilir.
İnternette veya e-posta alışverişlerinizde her zaman şifrenizi yıldızlarla maskelenmiş şekilde giriş yapılan sistemlerde girmeye özen gösteriniz.

UYARI :
Bazı Antivirüs ve Güvenlik yazılımları programın çalıştırılması esnasında güvenlik uyarısı verebilir.
Programın çalışma mantığı gereği normal bir uyarıdır, programın kendisinde virüs, trojan ve benzeri zararlı içerik mevcut değildir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Unutulan veya Kayıtlı Şifreleri Gösterme Programı – Password Decrypter Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir