Ücretsiz Ubisoft Çapraz Oyun Platformu – Uplay İndir Download Yükle Bedava

Uplay 50’den fazla Ubisoft oyununun bir arada yer aldığı bir çapraz platform hizmetidir. Aktiviteler, ödül kazanmalar ve sosyal etkileşimler kurmanızı sağlar. Uplay ile daha fazla oyun oynayabiliyor ve daha fazla kazanabiliyorsunuz. Bu ücretsiz oyun platformu sayesinde PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve OnLive üzerinden oyunları oynayabiliyorsunuz.


Uplay İle Oyunlar Her Yerde

Uplay 50’den fazla Ubisoft oyununun bir arada yer aldığı bir çapraz platform hizmetidir. Aktiviteler, ödül kazanmalar ve sosyal etkileşimler kurmanızı sağlar. Uplay ile daha fazla oyun oynayabiliyor ve daha fazla kazanabiliyorsunuz. Bu ücretsiz oyun platformu sayesinde PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve OnLive üzerinden oyunları oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 59.5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 4.3.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve son olarak OnLive gibi platformlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Uplay, Ubisoft’un Valve tarafından geliştirilen Steam ve EA tarafından geliştirilen Origin gibi dijital oyun platformlarıyla rekabet edebilmek için geliştirmiş olduğu bir dijital oyun satış platformu olarak da dikkat çekmektedir.

Ubisoft tarafından geliştirilen en son oyunları bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz platform üzerinde, farklı firmalar tarafından yayınlanan ve anlaşmalı olarak Uplay üzerinde yer alan oyunlarla ilgili de birçok ekstra içerik sunmaktadır.

Örneğin farklı oyunlar üzerinde kazanmış olduğunuz başarımlar sayesinde Uplay puanları toplayabilir ve daha sonra toplamış olduğunuz uPlay puanlarını ihtiyacınız olan diğer içerikleri açtırmak için kullanabilirsiniz.

Uplay

Eğer Ubisoft tarafından geliştirilen oyunları severek oynuyorsanız ve en yeni Ubisoft oyunlarını dijital olarak satın almak istiyorsanız Uplay’i hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uplay Video

Not: Uplay’i aktif olarak kullanabilmek için kendinize ait bir Uplay kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ubisoft Çapraz Oyun Platformu – Uplay İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir