Ücretsiz Toplu Sesli Sohbet Programı İndir – TeamSpeak İndir Download Yükle Bedava

Toplı olarak sohbet etmenizi sağlayan TeamSpeak programı sesli görüşmeler yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle online oyun oynayanlar arasında çok popülerdir. Oyuncuların ortak hareket etmesi açısından toplu olarak sesli sohbet etmelerine imkan tanıyor. Oluşturduğunuz kendi sohbet odalarında arkadaşlarınız ile toplu sohbet etmeniz mümkün.


TeamSpeak İle Arkadaşlarınızla Toplu Sohbet İmkanı

Toplı olarak sohbet etmenizi sağlayan TeamSpeak programı sesli görüşmeler yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle online oyun oynayanlar arasında çok popülerdir. Oyuncuların ortak hareket etmesi açısından toplu olarak sesli sohbet etmelerine imkan tanıyor. Oluşturduğunuz kendi sohbet odalarında arkadaşlarınız ile toplu sohbet etmeniz mümkün. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 32,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

TeamSpeak programını daha önce de duymuşsunuzdur. Genellikle online oyunseverlerin kullandığı bu programda, aynı oyunu oynayan kişiler aynı anda sesli olarak görüşme ortamı yaratabiliyorlar. Bu şekilde oyuncular daha kombine olarak hareket edebiliyorlar.

TeamSpeak

Kendinize ait sohbet odaları oluşturabileceğiniz bu programda, oluşturacağınız sohbet odalarında arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebilir, isterseniz kurduğunuz sohbet odasına şifre atayarak istemediğiniz kişilerin sohbet odanıza girmesini engelleyebilirsiniz.

Programın 64 bit sürümü için tıklayın: TeamSpeak (64-bit) – 34,5 MBSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Toplu Sesli Sohbet Programı İndir – TeamSpeak İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir