Ücretsiz Taşınabilir Gizli Dosya Bulma Programı – Agung`s Hidden Revealer İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda daha önceden gizlediğiniz bir giz dosyayı bulamıyorsanız yada bilgisayarınızda herhangi bir gizli dosya var mı yok mu diye merak ediyorsanız Agung’s Hidden Revealer isimli programı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan bu gizli dosya bulma programı sayesinde bilgisayarımızdaki gizli dosyaları tarayıp kolaylıkla bulabilirsiniz.


Gizli Dosyaları Tarayıp Bulma Programı

Bilgisayarınızda daha önceden gizlediğiniz bir giz dosyayı bulamıyorsanız yada bilgisayarınızda herhangi bir gizli dosya var mı yok mu diye merak ediyorsanız Agung’s Hidden Revealer isimli programı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan bu gizli dosya bulma programı sayesinde bilgisayarımızdaki gizli dosyaları tarayıp kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Teker teker bütün klasörleri gezmenize gerek kalmadan Agung’s Hidden Revealer sayesinde gizli dosya bulma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Program bilgisayarınıza bağlı bütün sabit diskleri, çıkarılabilir diskleri veya optik diskleri tarayabildiği gibi belirleyeceğiniz klasörleri de tarayabilmekte ve bulunan gizli dosyaları size listeleyebilmekte.

Agung`s Hidden Revealer

Agung’s Hidden Revealer özellikle bilgisayarımız virüs gibi kötü amaçlı yazılımların saldırısına uğradığında etkili olmakta. Virüslerin gizlediği dosyalar genelde normal yöntemlerle tespit edilememekte. Bu gizli dosyaları temizleyemediğimizde ise virüsler kendilerini tekrar kopyalayabiliyor ve görünen dosyalarını silsek bile tekrar bilgisayarımızda ortaya çıkabiliyorlar. Agung’s Hidden Revealer bize bu gizli dosyaları bulma ve dosya özniteliklerini (Salt okunur, gizli) değiştirme imkanı sağlıyor.

Taşınabilir bir program olan Agung’s Hidden Revealer kurulum gerektirmiyor ve USB belleğinizi kopyaladığınızda USB belleğiniz üzerinden çalışabiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Taşınabilir Gizli Dosya Bulma Programı – Agung`s Hidden Revealer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir