Ücretsiz Sürücü Yedekleme ve Yükleme Programı İndir – DriverMax İndir Download Yükle Bedava

Windows bilgisayarınızdaki sürücülerinizi yedeklemek için ücretsiz bir program arıyorsanız DriverMax isimli bu programı öneririz. Her defasında sürücü aramanıza gerek bırakmayan DriverMax, bütün sürücüleri yedekliyor ve istediğiniz zaman tekrar yüklemenizi sağlıyor.


DriverMax İle Sürücüleri Yedekleyin

Windows bilgisayarınızdaki sürücülerinizi yedeklemek için ücretsiz bir program arıyorsanız DriverMax isimli bu programı öneririz. Her defasında sürücü aramanıza gerek bırakmayan DriverMax, bütün sürücüleri yedekliyor ve istediğiniz zaman tekrar yüklemenizi sağlıyor. Tek bir tıklama ile basit bir şekilde otomatik olarak bütün sürücüleri tekrar kurabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 7.25
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

DriverMax windows’un tüm sürücülerini yedeklemenize yardımcı olur ve kolaylıkla geri yüklemenizi sağlar. Bu program sayesinde artık sürücü disklerinizi veya internette windows’unuz için gerekli sürücüleri aramanıza gerek kalmayacak.

Bu sayede hazır durumda ki bilgisayarınızın tüm sürücülerinizi yedekleyeceksiniz. Yedekleme işleminden sonra tüm sürücüleriniz tek bir dosyada olacak ve geri yükleme yapmak istediğiniz anda DriverMax sizlere yardımcı olacak.

DriverMax

DriverMax’in bir özelliğide bütün sürücülerin raporlarını görüntüleyebilmenize olanak sağlar. Programın “Export Wizard” aracı sayesinde programın sürücüyü güncellemesi sonucunda eski sürümüyle çakışmasını önlemek için sadece sizin seçtiğiniz sürücü sürümünü sıkıştırıp dosyalıyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sürücü Yedekleme ve Yükleme Programı İndir – DriverMax İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir