Ücretsiz Sürücü Bölme, Biçimlendirme, Silme ve Yedekleme Programı – EASEUS Partition Master Home Edition İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın sürücüsünü yedeklemek, yeniden boyutlandırma, bölmek, sürücü silmek ve sürücüyü yeniden formatlamak istediğinizde kullanabileceğiniz EASEUS Partition Master Home Edition isimli bu programı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Basit bir kullanıma sahip programı Windows açıkken kullanıyorsunuz.


EASEUS Partition Master Home Edition İle Sürücülerin Kontrolü Sizin Elinizde

Bilgisayarınızın sürücüsünü yedeklemek, yeniden boyutlandırma, bölmek, sürücü silmek ve sürücüyü yeniden formatlamak istediğinizde kullanabileceğiniz EASEUS Partition Master Home Edition isimli bu programı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Basit bir kullanıma sahip programı Windows açıkken kullanıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 20,1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 9.2.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Eğer üçüncü parti bir yazılım kullanmazsanız, Microsoft Windows kurulu bilgisayarınızın sabit disklerini sadece ve sadece bilgisayarınıza işletim sistemi kurarken bölümleyebilirsiniz. Bu bölümlemeler sabit diskinizin daha düzenli olmasına olanak sağladığı gibi hızında da artış sağlayabilir.

EASEUS Partition Master Home Edition

Üçüncü parti disk bölümleme yazılımlarının en başarılılarından bir tanesi olan Easeus Partition Master ile bilgisayarınızın sabit diskini, çalışır haldeyken bölümleyebilirsiniz. Arayüzü oldukça basit tasarlanan Easeus’ta boyutları belirlerken isterseniz sayısal olarak elle giriş yapabilir ya da isterseniz Linux işletim sistemlerinin çubuklu seçme sistemini kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sürücü Bölme, Biçimlendirme, Silme ve Yedekleme Programı – EASEUS Partition Master Home Edition İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir