Ücretsiz Sosyal Ağ Tarayıcısı İndir – Orbitum İndir Download Yükle Bedava

Orbitum isimli bu tarayıcı özellikle Facebook gibi sosyal ağlarda fazlaca vakit geçirenler için özel olarak geliştirildi. Facebook gibi popüler sosyal ağlarda sohbet sağlayan, hızlı, kolay ve güvenli bir tarayıcı arıyorsanız Orbitum tam size göre bir internet tarayıcısı.


Orbitum Sosyal Ağ Tarayıcısı

Orbitum isimli bu tarayıcı özellikle Facebook gibi sosyal ağlarda fazlaca vakit geçirenler için özel olarak geliştirildi. Facebook gibi popüler sosyal ağlarda sohbet sağlayan, hızlı, kolay ve güvenli bir tarayıcı arıyorsanız Orbitum tam size göre bir internet tarayıcısı.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 21.0.1215.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Modern ve sihirli bir arayüz ile sosyal ağlardan arkadaşlarınızın listesini görüntüleyen basit bir pencere içerir. Yani hızlı bir şekilde özel mesajlarınızı okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Orbitum Chromium motor  kullanarak web sayfalarını çok hızlı açmanızı sağlar. Tarayıcının sağ tarafına Facebook sohbetleri gömülüdür.

Orbitum

Bu tarayıcıyı kullanarak FacebookTwitter ve diğer birçok sosyal medya aracını kolayca takip edebilirsiniz. Tarayıcının tasarımı ne kadar servis eklerseniz ekleyin karşıklığa yol açmıyor. Orbitum, Facebook’ta sohbete doğrudan giriş yapmanıza ve kimlere çevrimiçi görünmek istediğinizi seçmenize olanak sağlıyor. Diğer popüler tarayıcılarda olduğu gibi Orbitum da sahtecilik ve dolandırıcılık sitelerine karşı kullanıcısını uyarıyor. Bu her ne kadar devrimsel bir nitelik olmasa da konu sosyal medya hesapları olunca kullanıcılar buna daha çok önem veriyor.

Orbitum VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sosyal Ağ Tarayıcısı İndir – Orbitum İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir