Ücretsiz Sistem Kurtarma Programı İndir – Avira Rescue System İndir Download Yükle Bedava

Bedava sistem kurtarma programı olan Avira Rescue System, özellikle bilgisayarınız açılmadığında imdadınıza yetişiyor ve sisteminizi kurtarıyor.


Bedava sistem kurtarma programı olan Avira Rescue System, özellikle bilgisayarınız açılmadığında imdadınıza yetişiyor ve sisteminizi kurtarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Boyut: 587 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil :İngilizce
  • İşletim Sistemi: Windows

Windows kimi zaman virüsler gibi kötü amaçlı yazılımların saldırıları sonucu işlevselliğini yitirerek açılmayabilmektedir. Bunun haricinde yeni yüklediğiniz yazılımlar, donanım çakışmaları gibi unsurlar da Windows açılmamasına neden olabiliyor.

Avira Rescue System bu gibi durumlarda Windows işletim sistemi açılmadığında kullanabileceğiniz bir sistem kurtarma CD veya DVD’si ya da yaratmaktadır. Bu medyayı kullanarak veri kurtarma gibi işlemler yürütebilir, hattaformat atmadan sistem kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avira Rescue System bilgisayarınızda kayıtlı dosyalara ulaşarak bu dosyaları yedeklemenize imkan verir. Bunun yanında virüs taraması ve virüs temizlemesi yaparak sisteminizin açılışını engelleyen virüsleri kaldırır ve format atma gerekliliğini önler.

Avira Rescue System

Avira Rescue System kullanabilmek için indireceğiniz ISO disk kalıbını CD/DVD yazma programınızı kullanarak CD veya DVD’nize yazdırmanız gerekmektedir.

Avira Rescue sistem acil durumlarda imdadınıza yetişen ve Avira kalitesini taşıyan ücretsiz bir ilk yardım aracıdır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sistem Kurtarma Programı İndir – Avira Rescue System İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir