Ücretsiz Sistem Bakım Programı İndir – Toolwiz Care İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın performansını artırmak istiyorsanız ve bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını istiyorsanız Toolwiz Care isimli bu ücretsiz bakım programını kullanmalısınız. İnternette gezinirken, bilgisayarda oyun oynarken olsun arka planda çalışan Toolwiz Care anti-spyware, gizlilik koruması, performans ayarlamaları ve sistem temizlik desteği sunuyor.


Toolwiz Care İle Sistem Bakımı Yapın!

Bilgisayarınızın performansını artırmak istiyorsanız ve bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını istiyorsanız Toolwiz Care isimli bu ücretsiz bakım programını kullanmalısınız. İnternette gezinirken, bilgisayarda oyun oynarken olsun arka planda çalışan Toolwiz Care anti-spyware, gizlilik koruması, performans ayarlamaları ve sistem temizlik desteği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bilgisayarlarımız ne kadar üst düzey donanıma sahip olsa da belli bir süreden sonra hem fiziksel hem de yazılımsal bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bilgisayarınıza yazılımsal anlamda bakım yapabilecek bir uygulama olan Toolwiz Care bu anlamda ihtiyaç duyabileceğiniz buprogram.

Toolwiz Care

Bilgisayarınızı açtığınızda arka planda çalışabilen bu program, siz oyunoynarken ya da internette gezinirken bilgisayar performansınızı kontrol eder ve herhangi bir sıkıntıda gerekli iyileştirmeleri yapar. Bilgisayarınızda karşınıza çıkan saçma hatalardanyavaşlıklardan,internet hızınızdangüvenliğinizden ve oyun performansınızdanbıktıysanız bu programı kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sistem Bakım Programı İndir – Toolwiz Care İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir