Ücretsiz Silinen Dosyaları Kurtarma Programı İndir – EaseUS Data Recovery Wizard Free İndir Download Yükle Bedava

Eski adıyla “EASEUS Deleted File Recovery” programı yeni adıyla EaseUS Data Recovery Wizard olarak çıkıyor. EaseUS Data Recovery Wizard Free isimli bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızdan sildiğini ve çöp kutusundan da sildiğiniz dosyaları tekrar kurtarabiliyorsunuz.


EaseUS Data Recovery Wizard İle Silinen Dosyaları Geri Getirin

Eski adıyla  “EASEUS Deleted File Recovery” programı yeni adıyla EaseUS Data Recovery Wizard olarak çıkıyor. EaseUS Data Recovery Wizard Free isimli bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızdan sildiğini ve çöp kutusundan da sildiğiniz dosyaları tekrar kurtarabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,7 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8

Hepimizin dalgınlıkla ihtiyacımız olan bir ya da birkaç dosyayı silmişizdir. Tabii böyle bir olay başımıza Windows’un herhangi bir bölgesinde geldiyse “Geri dönüşüm kutusu” sayesinde hatamızı telafi edebiliriz. Ama dosyayı “Shift+delete” kombinasyonu ile silmediysek. Peki ya USB bellek,harici disk veya tekrar yazılabilir optik medya üzerinde böyle bir şey başımıza gelirse?

O zaman da şimdi söyleyeceğimiz yazılım ile dosyalarını kurtarabilirsiniz.EASEUS Deleted File Recovery isimli bu yazılım herhangi bir veri depolama ortamında sildiğiniz dosya ya da dosyaları kurtarmanızda size yardımcı olacak. Bu yazılımın FAT12/16/32 ve NTFS gibi dosyasistemlerinde çalışabildiğini de belirtelim.

EASEUS Deleted File Recovery

Diğer ücretsiz veri kurtarma yazılımlarına karşı avantajları

  • Yeni! Windows 7 SP1 / 8 / Server 2008 R2 SP1 desteği
  • Yeni! hızlı kurtarma için dosya türlerini belirtme!
  • Yeni! önceki arama sonuçları kaydedin.
  • Orijinal dosya adları ve depolama yolları ile biçimlendirilmiş bölümleri kurtarmak.
  • Kayıp / silinmiş bölümlerdeki verileri kurtarmak.
  • Dinamik disklerden kurtarın.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Silinen Dosyaları Kurtarma Programı İndir – EaseUS Data Recovery Wizard Free İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir