Ücretsiz Şifre Saklama ve Yönetme Programı İndir – Alternate Password DB İndir Download Yükle Bedava

Şifrelerinizi depolayacak ve yönetecek ücretsiz bir program arıyorsanız Alternate Password DB programı işinizi görebilir. Alternatif bir şifre depolama programı olan bu program ile şifrelerinizi saklayabilirsiniz. Programı belirlediğiniz bir ana şifre ile açıyorsunuz. Bu yüzden programa koymuş olduğunuz şifreyi unutmamalısınız.


Alternate Password DB İle Şifreleri Depolayın

Şifrelerinizi depolayacak ve yönetecek ücretsiz bir program arıyorsanız Alternate Password DB programı işinizi görebilir. Alternatif bir şifre depolama programı olan bu program ile şifrelerinizi saklayabilirsiniz. Programı belirlediğiniz bir ana şifre ile açıyorsunuz. Bu yüzden programa koymuş olduğunuz şifreyi unutmamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 735 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.420
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Hem düz yazıları hem de yorumlarla birlikte kullanıcı adları ve şifreleri destekleyen uygulama, aynı zamanda resim ekleme ve tablolar gibi bazı özelliklere de sahip. Böylece şifrelerinize yorumlar koyma, resimlerle ne olduklarını açıklama ya da listeler oluşturma gibi işe yarar pek çok özelliğe erişebiliyorsunuz.

Hazırladığınız şifrelerinizi klasörler ve onların da altında başka klasörler içerisinde istediğiniz gibi kolayca depolayabiliyorsunuz. Dilerseniz farklı girdiler arasında kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kullanarak geçişler de yapabilirsiniz. Eğer şifrelerinizi başka bir bilgisayara taşımak istiyorsanız, programı çalıştırılabilir taşınabilir bir programa dönüştürerek USB diskinizde de yanınızda götürebilir ve her yerde kullanabilirsiniz.

Alternate Password DB

Bir süre sonra kendisini otomatik kitleme özelliğini kullanarak bilgisayar başından Alternate Password DB’yi kapatmadan kalksanız bile şifrelerinizin ele geçirilmesine engel olabilirsiniz. Tüm girilen verilerin şifrelenmiş olarak saklanması sayesinde güvenliğinizi en iyi şekilde koruyarak şifrelerinizi saklayabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Şifre Saklama ve Yönetme Programı İndir – Alternate Password DB İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir