Ücretsiz Ses Kaydetme Programı – Super Audio Recorder İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınız üzerinden mikrofon kullanarak yada farklı kaynaklardan ses alarak güzel kayıtlar yapmanızı sağlayan Super Audio Recorder programını deneyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve güzel bir ses kayıt programı olan Super Audio Recorder, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.


Super Audio Recorder İle Ses Kaydetmek Çok Kolay!

Bilgisayarınız üzerinden mikrofon kullanarak yada farklı kaynaklardan ses alarak güzel kayıtlar yapmanızı sağlayan Super Audio Recorder programını deneyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve güzel bir ses kayıt programı olan Super Audio Recorder, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Super Audio Recorder ile herhangi bir sesi gerçek zamanlı olarak kaydetmeniz mümkün. Super Audio Recorder bu iş için sistemimizi ve ses katımızı analiz ediyor ve bize en iyi sonuç verecek olan ayarları otomatik olarak belirliyor. Eğer kayıt için ses kalitesini siz belirlemek isterseniz kalite ayarlarını elinizle değiştirmenize de imkan veriliyor. 

Super Audio Recorder’ın kayıt zamanlama özelliği programı benzerlerinden farklı kılmakta. Bu özellik sayesinde ses kaydının ne zaman başlayıp ne zaman sonlanacağını belirleyebilmektesiniz. Böylece bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarınızda ses kaydedebilmektesiniz.

Super Audio Recorder

Super Audio Recorder kaydedilen sesleri MP3 veya WAV foramtlarında bilgisayarınıza aktarabilmekte. Super Audio Recorder’ı videolardan ses alma amacıyla da kullanabilirsiniz. Programla YouTube gibi video siteleri üzerinden veya bilgisayarınızdan oynattığınız videolardaki sesleri ayrı bir ses dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Benzer şekildeinternet radyosu gibi çevrimiçi yayınlardaki sesleri de bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz.

Super Audio Recorder genel olarak ses kaydı ile ilgili çoğu ihtiyacınızı kolayca karşılıyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ses Kaydetme Programı – Super Audio Recorder İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir