Ücretsiz Sağlıklı Bilgisayar Kullanma Programı İndir – Workrave İndir Download Yükle Bedava

Uzun süre bilgisayar başında duranlar için geliştirilen Workrave isimli bu program sizi belli aralıklarla uyarıyor ve sağlığınızı ihmal etmemenizi sağlıyor. Bilgisayar başında duruş bozuklukları ve ağrılar hissetmemeniz için size uyarı vererek molalar vermenizi ve basit egzersizler yapmanızı sağlıyor.


Workrave İle Sağlıklı PC Kullanımı

Uzun süre bilgisayar başında duranlar için geliştirilen Workrave isimli bu program sizi belli aralıklarla uyarıyor ve sağlığınızı ihmal etmemenizi sağlıyor. Bilgisayar başında duruş bozuklukları ve ağrılar hissetmemeniz için size uyarı vererek molalar vermenizi ve basit egzersizler yapmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13,6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Özellikle son yıllarda bilgisayarların başında geçirdiğimiz zaman bir hayli arttı. Önceden insanlar işi gereği saatlerce bilgisayarın başında kalmak zorunda oluyorlardı. Ancak durum biraz değişti. Artık sadece internette gezinmek için bile insanlar saatlerce bilgisayarın başında kalıyor.

Workrave

Bu program da bu tür insanları düşünerek yapılmış. Workrave, bedenin saatlerce sabit olduğu için oluşabilecek kronik bel ve sırtrahatsızlıklarının önüne geçmek için sizi belli aralıklarla uyararak böylekronik rahatsızlıkların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Siz de uzun süre bilgisayarın başındaysanız bu programı bilgisayarınızdan eksik etmeyin.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sağlıklı Bilgisayar Kullanma Programı İndir – Workrave İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir