Ücretsiz Resimlere 2 ve 3 Boyutlu Dokular Ekleme Programı İndir – Grafik Düzenleme Programı “Texturize It” İndir Download Yükle Bedava

Texturize It isimli program ile resimlerinize 2 boyutlu ve 3 boyutlu dokular ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza ve grafiklerinize de ekleyebileceğiniz bu dokular ile profesyonelce resimler ortaya çıkarabilirsiniz. Oldukça güzel bir grafik düzenleme programı olan Texturize It aynı zamanda ücretsizdir.


Grafik düzenleme programı

Texturize It isimli program ile resimlerinize 2 boyutlu ve 3 boyutlu dokular ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza ve grafiklerinize de ekleyebileceğiniz bu dokular ile profesyonelce resimler ortaya çıkarabilirsiniz. Oldukça güzel bir grafik düzenleme programı olan Texturize It aynı zamanda ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  • Program Dili: İngilizce
  • Program Boyutu: 10 MB
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Tuğla, beton, kumaş, mermer, kağıt, metal, paslı yüzey, yılan derisi ve benzeri 90’dan fazla hazır dokuyu doğrudan resimleriniz üzerine uygulayabileceğiniz uygulama gerçekten çok kullanışlıdır.

Texturize It

Kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade bir şekilde tasarlanmış olan yazılımın kullanımı da oldukça basittir. Tek yapmanız gereken dosya yöneticisi yardımıyla düzenlemek istediğiniz resimleri program içerisine aktarmak ve kullanmak istediğiniz dokuyu seçmektir.

Dokuları seçtikten sonra anlık olarak resimlerin üzerine uygulanmış hallerini önizleme şansını da kullanıcılara sunan Texturize It, grafik düzenleme programını tüm kullanıcılarımıza öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Resimlere 2 ve 3 Boyutlu Dokular Ekleme Programı İndir – Grafik Düzenleme Programı “Texturize It” İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir