Ücretsiz Resim Formatı Değiştirme Programı – Image TIFF Jpeg Text to Pdf Converter Bedava İndir Download Yükle

Resim formatı değiştirme programı, dosya uzantısı değiştirme programı, fotoğrafların formatlarını dönüştürme programı, resim uzantısı dönüştürme programı, uzantı değiştirme, çevirme, dönüştürme programı.


Resim formatı değiştirme programı, dosya uzantısı değiştirme programı, fotoğrafların formatlarını dönüştürme programı, resim uzantısı dönüştürme programı, uzantı değiştirme, çevirme, dönüştürme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.4 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Image TIFF Jpeg Text to Pdf Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan çeşitli dosya türlerini PDF dosyasına dönüştürebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinde birden fazla dönüştürme programı var. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan “çıktı biçimini” ayarladıktan sonra “convert/dönüştür” tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.

Program EXCEL (XLS, XLSX, XLSM), WORD (DOC, DOCX, DOCM), PowerPoint (PPT, PPTX, PPTM), HTM, HTML, RTF, TXT, JPG, BMP, GIF, TIF, WMF, EMF dosyalarını PDF dosya türüne dönüştürebilir.

Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.

Bu sayede çeşitli dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde PDF dosya türüne dönüştürebilirsiniz.

Image-TIFF-Jpeg-Text-to-Pdf-Converter

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu “free” sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan “free version” seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.

Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$’dır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Resim Formatı Değiştirme Programı – Image TIFF Jpeg Text to Pdf Converter Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir