Ücretsiz Resim Dosya Formatı Değiştirme Programı – All to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter Bedava İndir Download Yükle

Resim formatı değiştirme programı, dosya uzantısı değiştirme programı, fotoğrafların formatlarını dönüştürme programı, resim uzantısı dönüştürme programı, uzantı değiştirme, çevirme, dönüştürme programı.


Resim formatı değiştirme programı, dosya uzantısı değiştirme programı, fotoğrafların formatlarını dönüştürme programı, resim uzantısı dönüştürme programı, uzantı değiştirme, çevirme, dönüştürme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.4 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

All to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter, hepsi bir arada tarzında bir toplu belge ve resim dönüştürme programıdır. DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM gibi en bilenen dosya türlerini hem resim dosyasına hem de kendi arasında dönüştürebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinde birden fazla dönüştürme programı var. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan “çıktı biçimini” ayarladıktan sonra “convert/dönüştür” tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.

Program WORD (DOC, DOCX, DOCM), EXCEL (XLS, XLSX, XLSM), PowerPoint (PPT, PPTX, PPTM), PDF, HTM/HTML, RTF, TXT gibi dosyaları JPG, BMP, GIF, TIF, WMF, EMF, PNG, RLE, TGA resim dosyalarına ayrıca resim dosyaların kendi arasında da dosya dönüştürme işlemi gerçekleşir.

Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.

Bu sayede DOC, TXT, HTM, PDF, XLS gibi metin dosya içeren yapıyı resim dosyasına dönüştürebilirsiniz.

All to Image Jpg

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu “free” sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan “free version” seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.

Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$’dır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Resim Dosya Formatı Değiştirme Programı – All to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir