Ücretsiz Profesyonel Ses ve Müzik Oynatıcı İndir – Foobar2000 İndir Download Yükle Bedava

Neredeyse bütün formatlardaki müzikleri Foobar2000 ile dinlemeniz mümkün. Ücretsiz olarak sunulan Foobar2000 programı profesyonel bir ses oynatıcıdır. Belki de hiç bir müzik oynatıcısının desteklemediği kadar biçimi destekleyen Foobar2000 aynı zamanda istenilen formatlara da dönüşdünüştürmenizi sağlıyor.


Foobar2000 İle Bütün Müzikleri Dinleyin

Neredeyse bütün formatlardaki müzikleri Foobar2000 ile dinlemeniz mümkün. Ücretsiz olarak sunulan Foobar2000 programı profesyonel bir ses oynatıcıdır. Belki de hiç bir müzik oynatıcısının desteklemediği kadar biçimi destekleyen Foobar2000  aynı zamanda istenilen formatlara da dönüşdünüştürmenizi sağlıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2.9
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Foobar2000 programı pek çok medya oynatıcısının çalıştıramadığı ses formatlarını destekliyor ve medya dosyalarını istenilen formata dönüştürebilme imkanı sağlıyor. Bu temel özelliği ile diğer medya oynatıcılarından ayrılan Foobar2000 kullanıcılarının ilgisini hergün daha fazla çeken tam bir profesyonel program.

Yazılım çok çekirdekli işlemcileri destekleyebiliyor ve eklentileri ile geliştirilebiliyor. Programın desteklediği ses formatları arasında; MP3,MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU, SND formatları ve daha fazlası bulunuyor. Kullanım kolaylığı ve kişiselleştirilebilir arayüzü ile Foobar2000 kullanıcılarının favorisi.

Foobar2000

Ayrıca kullanıcılar Foobar2000 ile hazır bir çalma listesi oluşturabiliyor ve “Media Library”den istedikleri müzikleri ana pencereye taşıyabiliyor. Windows için yazılmış olan medya oynatıcı, düşük sistem kaynağı kullanımı ile bilgisayarını ve kullanıcılarını yormuyor.

Foobar2000 Kısaca Özellikleri

  • Desteklediği ses formatları: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU, SND ve eklentiler ile daha fazlası.
  • Kolay kullanımlı ve kişiselleştirilebilir arayüz.
  • Gelişmiş etiketleme özellikleri.
  • Ses CD’lerini riplerken tüm desteklenen ses formatlarında sorunsuz çalışması.
  • Kişiselleştirilebilir klavye kısayolları.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Profesyonel Ses ve Müzik Oynatıcı İndir – Foobar2000 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir