Ücretsiz Oyun Kahramanları MMO Oyunu – Marvel Heroes İndir Download Oyna Bedava

Marvel Heroes isimli bu oyunda Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Thor Wolverine ve diğer Marvel kahramanları yer alıyor. Ve siz bu oyunda bu kahramanları kontrol ediyorsunuz. Oyun kahramanları ile dolu bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.


Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Thor ve Diğerleri Bu Oyunda!

Marvel Heroes isimli bu oyunda Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Thor Wolverine ve diğer Marvel kahramanları yer alıyor. Ve siz bu oyunda bu kahramanları kontrol ediyorsunuz. Oyun kahramanları ile dolu bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 58 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Diablo ve Diablo 2 oyunlarının arkasındaki isim olan David Brevik tarafından yaratılmış olan Marvel Heroes aksiyon-RPG türündeki oynanış yapısını MMO tecrübesiyle birleştirmekte. Oyunda Marvel dünyasından tanıdığımız Marvel’in süper kahramanlarını bularak oyanayabilmekteyiz.

Marvel Heroes’taki amacımız Kozmik Küp aracılığıyla dünyayı kendi kontrolüne geçirme niyetinde olan Doctor Doom’u durdurmaktır. Bu amaç için diğer kahramanlarla takım kurarken Doctor Doom’un yanında yer alan kötü kahramanlara karşı mücadele etmeliyiz.

Marvel Heroes İ

Oyunda farklı kahramanları açabilmenin yanında her karakter için aralarında klasik Marvel kostümlerinin de yer aldığı farklı kostümler açabiliyor, kahramanımıza özel görsel efektler kazandırabiliyoruz. Derin bir crafting sistemi de oyuna eklenmiş durumda. Bize maceralarımızda eşlik edebilecek sevimli evcil hayvanlar oyunun bir diğer ilginç yönü.

Marvel Heroes oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Oyunda Doctor Doom’a karşı mücadele etmenin yanında PvPkarşılaşmalarıyla takımlar kurarak karşımızdaki diğer oyuncularla savaşabilmekteyiz. Oyuna günlük olarak eklenen ödüllü görevler oyundan sıkılmanızı engellemekte.

Marvel Heroes Videosu

Eğer MMO türünde oyunları seviyorsanız Marvel Heroes denemeye değer kaliteli bir alternatiftir.

Not: Oyunu oynayabilmek için ücretsiz olarak hesap yaratmanız gerekmektedir.

Buradan hesap alabilirsiniz: https://login.marvelheroes.com/registration.php?pcode=Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Oyun Kahramanları MMO Oyunu – Marvel Heroes İndir Download Oyna Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir