Ücretsiz Otomatik Zamanlamalı Bilgisayar Kapatma Programı İndir – Puran Shutdown Timer İndir Download Yükle Bedava

Bir tür zamanlama programı olan Puran Shutdown Timer sayesinde bilgisayarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, beklemeye alabilir veya bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.


Bir tür zamanlama programı olan Puran Shutdown Timer sayesinde bilgisayarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, beklemeye alabilir veya bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.

  • Boyut: 1.46 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil :İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bilgisayarınızı kapatmak, yeniden başlatmak veya bekleme moduna almak için zamanlama işlemleri yapabileceğiniz Puran Shutdown Timer aynı zamanda oldukça kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca günün belirli bir saatinde çalıştırılacak şekilde bir dosya veya program ayarlayabileceğiniz gibi istediğiniz saatte açılacak şekilde bir web sayfası bile ayarlama şansına sahipsiniz.

Puran Shutdown Timer

Tüm bunların dışında fare veya klavye aktiviteleri olmadığı zamanlarda, işlemci belirli bir kullanım seviyesinin altına düştüğünde, belirli bir süre sonunda da bilgisayarınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Daha öncede söylediğim gibi zamanlama konusunda oldukça esnek bir program olan Puran Shutdown Timer, kullanıcılara oldukça fazla seçeneği bir arada sunuyor.

Otomatik olarak bilgisayarınızı kapatabileceğiniz bir program arıyorsanız veya farklı görevler atamak için birzamanlayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız Puran Shutdown Timer’ı mutlaka denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Otomatik Zamanlamalı Bilgisayar Kapatma Programı İndir – Puran Shutdown Timer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir