Ücretsiz MAsaüstüne Kar Yağdırma Programı İndir – DesktopSnowO İndir Download Yükle Bedava

Kışın egzotik kar yağışı masanızın üstüne yağsız ister misiniz?Eğer cevabınız evet ise o zaman size DesktopSnowOK isimli bu programı öneriyoruz. Bu program bilgisayarınızın masaüstüne kar yağdırmaya yarıyor. Bu güzel kar yağdırma programını ücretsiz deneyin.


DesktopSnowOK 2.51

Kışın egzotik kar yağışı masanızın üstüne yağsız ister misiniz?Eğer cevabınız evet ise o zaman size DesktopSnowOK isimli bu programı öneriyoruz. Bu program bilgisayarınızın masaüstüne kar yağdırmaya yarıyor. Bu güzel kar yağdırma programını ücretsiz deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 75 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Yılbaşının ve kış aylarının simgesi olan kar yağışını DesktopSnowOK ile masaüsütüne getirin. Masaüstünüze yere doğru yavaşça düşen kar tanelerini ekleyen küçük, neredeyse hiç sistem yükü olmayan ve basit kullanılabilen bir programdır. Programın hiçbir yükleme işlemi gerektirmiyor oluşu ve tıkladığınızda direkt olarak çalışabilmesi programınızın sisteminize yük olmasını ve gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmasını engelliyor.

DesktopSnowOK

DesktopSnowOK size ekranınızda görüntülenecek kar tanesişeklini ve kaplamasını seçebilme imkanı da veriyor. Böylece tercihlerinize uygun olan, size daha hoş görünen kar tanelerinin ekranınızda aşağı doğru süzülmesini izleyebilirsiniz. Bunun yanında kar tanelerinin düşüş hızını, sayısını ve yoğunluğunu ayarlaryabilirsiniz.

64 bit sürümü indirin: DesktopSnowOSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz MAsaüstüne Kar Yağdırma Programı İndir – DesktopSnowO İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir