Ücretsiz Kolay Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Programı – Social Photo İndir Download Yükle Bedava

Çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleyerek, fotoğraflarınıza efektler vererek ve yeniden boyutlandırma gibi uygulamalardan geçirerek sosyal ağlarda paylaşıyorsanız işte size harika bir program. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Social Photo programı ile resimlerinizi basit bir şekilde hızlıca düzenleyip anında sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.


Çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleyerek, fotoğraflarınıza efektler vererek ve yeniden boyutlandırma gibi uygulamalardan geçirerek sosyal ağlarda paylaşıyorsanız işte size harika bir program. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Social Photo programı ile resimlerinizi basit bir şekilde hızlıca düzenleyip anında sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 362 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

İlk bakışta sıradan bir fotoğraf düzenleme programı gibi görünüyor olsa da Social Photo’yu kendi kategorisi içerisinde yer alan benzer programlardan ayıran en büyük özelliği düzenlemiş olduğunuz tüm fotoğrafları Facebook, Twitter, Blogger, Tumblr, Pinterest, LinkedIn ve daha birçok sosyal ağ üzerinde doğrudan paylaşabiliyor olmanızdır.

Social Photo

Diğer yandan program kolay kullanımlı ve sade arayüzü üzerinde kullanıcılara her türlü temel resim düzenleme özelliklerini de bir arada sunmaktadır. Yeniden boyutlandırma, kesme, döndürme, efekt ekleme, renk ayarları ve benzeri özellikler program içerisinde yer almaktadır.

Tüm bunların dışında Social Photo yardımıyla kolayca tebrik kartları, kolaj çalışmaları ve posterler oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm bu hazırlamış olduğunuz çalışmaları sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

En çok kullanılan resim formatlarının neredeyse tamamını destekleyen program, özellikle fotoğraf ve resim düzenleme işine yeni başlayan kullanıcılar için oldukça idealdir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Kolay Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Programı – Social Photo İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir