Ücretsiz Klavyede Hızlı Yazı Yazma Programı İndir – Klavye Alıştırma “Type Fu” İndir Download Yükle Bedava

Klavye kullanmada sıkıntısı olanlar için Type Fu uygulamasını öneriyoruz. Klavyede yazı yazma hızınızı bu program ile önemli derecede artırabilirsiniz. Type Fu programı etkili bir şekilde yazı yazmayı öğrenebilir, klavyede nasıl yazacağınızı görebilir, yaptığınız hatalardan kurtulabilirsiniz. Type Fu uygulaması aynı zamanda retina ekran desteği de sunuyor.


Klavye kullanmada sıkıntısı olanlar için Type Fu uygulamasını öneriyoruz. Klavyede yazı yazma hızınızı bu program ile önemli derecede artırabilirsiniz. Type Fu programı etkili bir şekilde yazı yazmayı öğrenebilir, klavyede nasıl yazacağınızı görebilir, yaptığınız hatalardan kurtulabilirsiniz.  Type Fu uygulaması aynı zamanda retina ekran desteği de sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Lesson bölümünden eksiklerinize göre alıştırmalardan birini seçebilirsiniz. Örneğin kelimeleri yazmada yavaşsanız “Words” seçeneğini seçerek kelimeler üzerine alıştırmalarla klavyenizi geliştirebilirsiniz. Uygulamada 9 zorluk derecesi mevcut. Yazma sonunda yazma hızınızı, doğruluk yüzdenizi ve zamanınızı görebilirsiniz. Dilerseniz “Speed Chart” bölümünden hız grafiklerinizi karşılaştırabilir, “Accuracy Chart” bölümünden en iyi doğruluk yüzdenizi görebilirsiniz.

Type Fu

Yazma hızınızı önemli derecede artırmanıza yardımcı olacak onlarca alıştırmayı içeren Type Fu, klavyesi yavaş olanlar ve geliştirmeler isteyenler için oldukça ideal.

Not: Çevrimdışı çalışabilen bu uygulamaya Chrome Uygulama Başlatıcısı aracılığıyla masaüstünüzden hızlıca erişebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Klavyede Hızlı Yazı Yazma Programı İndir – Klavye Alıştırma “Type Fu” İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir