Ücretsiz Klasör ve Dosya Şifreleme Programı – Hook Folder Locker İndir Download Yükle Bedava

Hook Folder Locker programı hızlı bir şekilde klasör kilitlemek için kullanabileceğiniz küçük bir araçtır. Kullanımı kolay ve taşınabilir bir yazılımdır. Özel ve başkaları tarafından ulaşılmasını istemediğiniz klasörleri bu ücretsiz program ile şifreleyebilirsiniz.


Hook Folder Locker İle Klasörleri Şifreleyin

Hook Folder Locker programı hızlı bir şekilde klasör kilitlemek için kullanabileceğiniz küçük bir araçtır. Kullanımı kolay ve taşınabilir bir yazılımdır. Özel ve başkaları tarafından ulaşılmasını istemediğiniz klasörleri bu ücretsiz program ile şifreleyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Hook Folder Locker  aynı bilgisayarı kullanmak zorunda kaldığınız kişilerden özel dosyalarınızı korumada oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Program ile seçeceğimiz klasörleri şifre ile koruma altına alabiliyor ve kilitleyebiliyoruz. Bu sayede bu klasörler içersinde yer alan dosyalarımıza izinsiz erişimleri engelleyebiliyoruz.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Hook Folder Locker programı ile bir klasörü şifrelemek için tek yapmanız gereken Browse tuşuyla klasörü seçmek. Daha sonra Lock tuşu ile şifre belirleyerek klasörü kilitleyebilirsiniz. Dosyaların kilidini kaldırmak için ise aynı şekilde Browse aracılığıyla kilitli klasörü seçmeli, sonrasında şifreyi girerek dosyanın kilidini kaldırmalısınız.

Hook Folder Locker çalışmak için kurulum gerektirmiyor ve bu sayede programı USB belleklerinizle birlikte yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Portable Folder Locker

Hook Folder Locker Nasıl Kullanılır?

Nasıl kilitlenir:

1.. Klasöre göz atın
2. Kilidi tıklayın
3. Klasör için şifrenizi seçin

Nasıl kilit açılır:

1.. Klasörü göz atın
2. UNLOCK tıklayın
3. Şifreyi girin.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Klasör ve Dosya Şifreleme Programı – Hook Folder Locker İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir