Ücretsiz Klasör Şifreleme Programı – Anvide Lock Folder İndir Download Yükle Bedava

Basit kullanımı ve arayüzü sayesinde diğer klasör şifreleme programları ile yarışan Anvide Lock Folder isimli bu program ile kendi oluşturduğunuz şifreler ile klasörlerinizi şifreleyebilirsiniz. Dosya şifreleme konusunda oldukça güvenli bir programdır. Anvide Lock Folder programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Klasör ve Dosyaları Şifreleyin

Basit kullanımı ve arayüzü sayesinde diğer klasör şifreleme programları ile yarışan Anvide Lock Folder isimli bu program ile kendi oluşturduğunuz şifreler ile klasörlerinizi şifreleyebilirsiniz. Dosya şifreleme konusunda oldukça güvenli bir programdır. Anvide Lock Folder programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Fiyat : Ücretsiz
Dil : İngilizce
Boyut : 1,27 MB
Gerekli Sürüm : Win8/Win7/Vista/WinXP

Anvide Lock Folder indir, Anvide Lock Folder download, klasör şifreleme programı, dosya şifreleme programı

İhtiyacınız olan tüm özelliklere programın ana menüsü üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz tüm klasörleri kendi belirleyeceğiniz şifre yardımıyla tek seferde kolayca şifreleyebilirsiniz.

Özellikle kullanmakta olduğunuz bilgisayarı sizin dışınızda başka kullanıcılar da kullanıyorsa, Anvide Lock Folder yardımı ile sizin için özel olan ve kişisel verilerinizin yer aldığı klasörleri kolayca şifreleyerek meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan program üzerinde yer alan sürükle bırak desteği sayesinde şifrelemek istediğiniz tüm klasörleri program içerisine kolayca atarak şifreleyebilirsiniz. İsterseniz farklı klasörler için farklı şifreler belirlemenize de olanak sağlayan program, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Anvide Lock Folder

Tüm özelliklerini göz önüne alacak olduğumuz zaman, kullanıcıların klasör şifreleme işlemleri için oldukça geçerli bir çözüm sunan Anvide Lock Folder’ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.

Anvide Lock Folder Özellikleri

  • Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü.
  • Işletim sistemi ile kurulum bağlantısı yok
  • Çıkarılabilir medya dosyaları ile uygun.
  • Sayfalar için destek
  • Kolayca görünümünü değiştirmek
  • Küçük boyutlu.
  • Basit bir sürükle bırak yöntemi ile klasör ekleyebilirsiniz.
  • Komut satırından kullanılabilir çalışma.
  • Programın kullanımı ücretsizdir.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Klasör Şifreleme Programı – Anvide Lock Folder İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir