Ücretsiz Kaspersky Virüs Tarama Uygulaması – Kaspersky Security Scan İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda virüs olup olmadığını öğrenmek için Kaspersky Security Scan isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Kaspersky tarafından geliştirilen bu virüs tarama programı ücretsiz olarak sunuluyor. Hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak bilgisayarınıza virüs bulaşıp bulaşmadığını kontrol ediyor.


Kaspersky Security Scan İle Virüs Taraması Yapın

Bilgisayarınızda virüs olup olmadığını öğrenmek için Kaspersky Security Scan isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Kaspersky tarafından geliştirilen bu virüs tarama programı ücretsiz olarak sunuluyor. Hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak bilgisayarınıza virüs bulaşıp bulaşmadığını kontrol ediyor. Virüs ve diğer bütün güvenlik tehditleri hakkında size bilgi veren bir program. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,18 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 12.0.1.117
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/win8.1

Kaspersky Security Scan, bilgisayarınızda herhangi bir Kaspersky güvenlik yazılımı kurulu değilse, indirip hızlı bir şekilde sisteminizi taratacağınız ufak boyutlu bir güvenlik uygulaması. Ufak boyutlu ve basit arayüzlü olmasına rağmen virüsleri tespit etme konusunda oldukça etkili olan bu uygulama, sisteminizdeki gizli virüsleri bulmak için bulut tabanlı tarama teknolojisini kullanır. Böylelikle en son güvenlik tehdidi ile karşı karşıya olsanız dahi bilginiz olur.

Sadece birkaç dakika içerisinde hazır hale gelebilen Kasperksy Securiy Scan, bilgisayarınızda hali hazırda yüklü üçüncü taraf anti-virüs veya güvenlik duvarı yazılımları ile çakışmadan çalışmasını sürdürebilir. Sisteminizi olabildiğince hızlı şekilde tarar ve herhangi bir güvenlik açığı ve tehdidi algıladığı vakit sizi uyarır, rapor sunar ve güvenli bir sistem için önerilerde bulunur.

Kaspersky’nin ücretsiz güvenlik uygulaması Security Scan, kişisel verilerinizi güvende tutmak için günlük güncellemeler alır. Güncellemelerin yüklenmesi hızlı ve kolaydır. Ayrıca en son sürüme sahip olup olmadığınız uygulama tarafından otomatik olarak kontrol edilir.

Kaspersky Security Scan

Kaspersky Security Scan, siz farkında olmadan sisteminize yerleşmiş her türlü güvenlik riskini bulup, size ayrıntılı rapor verebilen oldukça yararlı bir uygulama. Üstelik ücretsiz, hızlı ve kolay!

Kaspersky Security Scan Sistem Gereksinimleri

  • 512 MB kullanılabilir RAM
  • Sabit sürücüde en az 480 MB boş alan
  • Bilgisayar faresi/dokunmatik yüzeyi*
  • Etkin Internet bağlantısı
  • Microsoft Windows Installer 2.0 veya sonraki sürümü


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Kaspersky Virüs Tarama Uygulaması – Kaspersky Security Scan İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir