Ücretsiz Kalıcı Dosya ve Klasör Silme Programı İndir – File Kill İndir Download Yükle Bedava

Windows işletim sisteminde yer alan dosya ve klasörleri kalıcı bir şekilde tamamen kaldırmak isterseniz File Kill programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz File Kill programı dosyaları tertemiz bir şekilde siliyor ve tekrar geri dönüşümünü engelliyor.


Windows işletim sisteminde yer alan dosya ve klasörleri kalıcı bir şekilde tamamen kaldırmak isterseniz File Kill programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz File Kill programı dosyaları tertemiz bir şekilde siliyor ve tekrar geri dönüşümünü engelliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  •  Dil: İngilizce
  • Boyut: 597 KB
  • Gereksinim: Win8/Win7/Vista/WinXP

Sabit disklere ek olarak taktığınız flaş diskler gibi diğer aygıtların üzerindeki dosyaları da tamamen temizleyebiliyor ve böylece depolama aygıtlarınız başkalarının eline geçse de bunlara yeniden erişim mümkün olmuyor ve silinen dosya geri getirme programları da işe yaramıyor.

File Kill

Multi-atak yöntemi ile dosyaların bulunduğu konumları onlarca defa farklı bilgilerle yazan ve böylece o alanda eskiden kalma hiç bir veri bırakmayan program kolay kullanılır bir arayüze sahip. Daha kolay bir şekilde dosya silebilmeniz için Windows ile entegre şekilde çalışan program bilgisayarınızın sağ tık menüsüne de yerleşiyor ve dosyaları çok hızlı şekilde tamamen temizlemenize olanak veriyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Kalıcı Dosya ve Klasör Silme Programı İndir – File Kill İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir