Ücretsiz İşlemci Optimize Etme ve Kontrol Programı İndir – CPUThrottle İndir Download Yükle Bedava

İşlemcinizi gözlemlemek ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız CPUThrottle programını kullanmanızı öneririz. Sisteminizde çalışan işlemciyi kontrol etmek ve kullanım oranını optimize etmek için kullanabileceğiniz basit bir programdır. Böylece sistem performansınızı hızlı artırabilirsiniz.


CPUThrottle İle Sisteminizi Optimize Edip Performansınızı Artırın

İşlemcinizi gözlemlemek ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız CPUThrottle programını kullanmanızı öneririz. Sisteminizde çalışan işlemciyi kontrol etmek ve kullanım oranını optimize etmek için kullanabileceğiniz basit bir programdır. Böylece sistem performansınızı hızlı artırabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 228 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

CPUThrottle sayesinde sisteminiz üzerinde kullanmak istediğiniz eski programlar veya eski oyunlar için CPU performansınızı düşürerek, bahsetmiş olduğumuz eski programlarınızı kullanabilir veya oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

CPUThrottle

Ayrıca yine CPUThrottle yardımıyla aynı anda yapılmasını istediğiniz işlem sayısını ayarlayabilir ve kullanılacak olan anlık parçaçık sayısını belirleyebilirsiniz.

Sonuç olarak işlemci optimizasyonu için kullanıcılara basit bir çözüm sunan CPUThrottle’ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz İşlemci Optimize Etme ve Kontrol Programı İndir – CPUThrottle İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir