Ücretsiz IP ve Port Tarama Programı İndir – Angry IP Scanner İndir Download Yükle Bedava

Bütün ağlarda ve özellikle internette IP ve port arayanlar için çok hızlı ve gelişmiş, aynı zamanda ücretsiz olan IP tarama ve port tarama yazılımı olan Angry IP Scanner programını öneriyoruz. Program tanıtımı: IP tarama programı, …


Bütün ağlarda ve özellikle internette IP ve port arayanlar için çok hızlı ve gelişmiş, aynı zamanda ücretsiz olan IP tarama ve port tarama yazılımı olan Angry IP Scanner programını öneriyoruz.

Program tanıtımı: IP tarama programı, Port tarama programı, ip bulma, Angry IP Scanner indir, ip tarayıcı, Angry IP Scanner kullanımı, network ip tarama programı, ip sorgulama.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 2.1 MB
  • Dil: Ingilizce
  • Kısıtlama: Yok
  • İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) çok hızlı ve gelişmiş bir IP ve port tarama yazılımıdır. İnternette ve normal ağda her türlü IP ve port taraması yapabilirsiniz.

Angry IP Scanner

İnternet ve ağ işlemleri ile sürekli uğraşıyorsanız IP ve portları taramak için bir yazılıma ihtiyacınız varsa bu program tam size göre tasarlanmış.

Angry IP Scanner herhangi bir IP veya port taramak için tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım açık kaynak kodlu olduğundan rahatça her bilgisayara yüklenebilir ve dağıtılabilir, herhangi bir lisanslama işlemi yapmanıza ihtiyaç duymaz.

Angry IP Scanner, taradığı IP’leri hafızasında tutarken bu taramalar hakkında size derin bilgiler sunabilir örneğin taranan bilgisarın MAC adresini belirleyebilmektedir. Bunlara ek olarak NetBIOS bilgilerinide alabilmektedir bunlar; taranan bilgisayarın ismi, kullanıcı ismi, çalışma grubunun ismi gibi bilgileride kaydedebilmektedir. Tarama sonuçları CSV, TXT, XML olarak kaydedilebilir ya da IP-Port listesi olarak da görüntülenebilir.

DikkaT: Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) internette ya da ağınızdaki herhangi bir kullanıcıya saldırı amacı ile yapılmamıştır. Yazılım bu tür amaçlarla kullanılmamalıdır. Bu amaçlarla kullanımında sorumluluğun tamamen size ait olduğunu lütfen unutmayınız.

NoT: Bu programın çalışması için Java yazılımı bilgisayarınızda yüklü olmalı.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz IP ve Port Tarama Programı İndir – Angry IP Scanner İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir