Ücretsiz İnternetten Oyun Kurma Programı – Steam install

İnternetten oyun kurma programı, satın alınan oyunları kurma platformu, oyun platformu, internet üzerinden oyun kurma sitesi, ücretsiz oyun kurma platformu.


İnternetten oyun kurma programı, satın alınan oyunları kurma platformu, oyun platformu, internet üzerinden oyun kurma sitesi, ücretsiz oyun kurma platformu.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.5 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Valve Software lisanslı oyun motoru Source ile hazırlanan oyunların kullanımı ve dağıtımı için geliştirilen Steam programının kurulum başlatıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden otomatik kurulum yaptığından programı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Kurulum işleminden sonra Steam programını çalıştırın. Bir süreliğine program kendini günceleyecektir.

Güncelleme işleminden sonra programa üye olmanız gerekmektedir. Program içerisinden ücretsiz üyelik alabilirsiniz. Ancak programın desteklediği oyunlar ile etkileşim sağlaması için orjinal oyun bulundurduğunuzdan emin olun.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra oyun sunucularını tarayıp bağlanabilir, Steam web sitesinden istediğiniz oyunları satın aldıktan sonra dijital sürümlerini Steam yazılımı ile bilgisayarınıza innDirebilirsiniz.

Günümüzde bile ülkemizde çok popüler olan Counter-Strike ve Half-Life oyunlarının lisanslı sunucu alt yapısını oluşturan yazılımın Steam olduğunu bilmek dahi birçok ziyaretçinin yazılımı tercih etmesini sağlacaktır.

steam

Not: Steam Install tam sürüm Steam yazılımın kurulum başlatıcısı olduğundan bir kez kurmanız yeterlidir. Daha sonra herhangi bir zamanda tam sürüm Steam programının son sürümüne kendi içinden güncelleyerek ulaşabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz İnternetten Oyun Kurma Programı – Steam install”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir