Ücretsiz İnternet Güvenliği Sağlama Programı – Web Security Guard İndir Download Yükle Bedava

İnternet zararlılarına karşı güvenlik tedbiri almak istiyorsanız Web Security Guard isimli programı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs ve diğer zararlı yazılımlara bilgisayarınızı koruyor ve güvenliğini salamış oluyor. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu programı sizi tehlikeleri sitelere karşı uyarıyor.


Web Security Guard  İle İnternet Güvenliği

İnternet zararlılarına karşı güvenlik tedbiri almak istiyorsanız Web Security Guard isimli programı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs ve diğer zararlı yazılımlara bilgisayarınızı koruyor ve güvenliğini salamış oluyor. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu programı sizi tehlikeleri sitelere karşı uyarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 6.7 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Web Security Guard programı Crawler Toolbar adlı bir yazılımla birlikte yükleniyor ve aynı zamanda kullanıcılara bu yararlı araç çubuğu üzerinde farklı seçenekler de sunmaktadır. Herhangi bir zararlı yazılım veya reklam içermeyen araç çubuğu oldukça kullanışlıdır.

Spyware ve Adware koruması, istenmeyen açılır pencere engelleme, dosya indirme yöneticisi, radyo ve mp3 oynatıcı, RSS okuyucu, e-posta bildirimleri ve daha bir çok özelliği kullanıcılara sunan Crawler Toolbar, gerçekten reklam amaçlı araç çubuklarına göre çok daha yararlı ve kullanışlıdır.

Web Security Guard

Güvenli sörf özelliği sayesinde kullanıcılara ziyaret etmiş oldukları web siteleri hakkında bilgiler veren ve daha önce bu siteyi ziyaret eden kullanıcıların yorumlarını sunan Web Security Guard sayesinde internet üzerinde güvenle sörf yapabilirsiniz.

Ayrıca güvenli arama, web sayfası oylama ve daha birçok yararlı özelliği sayesinde internet güvenliğini sonuna kadar elden bırakmamanıza olanak sağlayan bu profesyonel programı çok seveceğinize eminim.

İnternette dolaşırken güvenliği elden bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Web Security Guard’ı denemelerini tavsiye ediyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz İnternet Güvenliği Sağlama Programı – Web Security Guard İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir