Ücretsiz Half-Life Model Düzenleme Programı – Half-Life Model Viewer Bedava İndir Download Yükle

Half-Life oyun düzenleme programı, Half-Life model programı, Half-Life hazır modelleri düzenleme programı, Half-Life oyununu jpg olarak kaydetme programı, Half-Life Model Viewer 1.25 programı indir.


Half-Life oyun düzenleme programı, Half-Life model programı, Half-Life hazır modelleri düzenleme programı, Half-Life oyununu jpg olarak kaydetme programı, Half-Life Model Viewer 1.25 programı indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 377 KB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Half-Life Model Viewer, Half-Life oyunları için yapılmış bir model düzenleme programıdır. Half-Life oyununun hazır olan modellerini bu program ile açarak düzenleyebilirsiniz.

Half-Life Model Viewer

Oyundaki model dosyaları olan .mdl ve .pak dosyalarının içindeki model animasyonlarını ve dokuları görebilir, aynı zamanda düzenleyebilirsiniz. Tabii düzenleme yapmak için de resim düzenleme programlarını da bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bu modelleri JPG biçiminde kaydedebiliyor. Model dosyalarını değiştirirken içerisine resim veya ses ekleyebilirsiniz. Modellere tamamen müdahale edebileceğiniz bir program.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : half life indir gezginler, half life model viewer indir gezginler, half life model viewer 1 25 indir, half life model viewer indir, half life 1 indir gezginler, half life model viewer 1 25 download, hl model viewer indir, oyun düzenleme programı

0 Yorum: “Ücretsiz Half-Life Model Düzenleme Programı – Half-Life Model Viewer Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir