Ücretsiz Google Translate Masaüstü Dil Çeviri Programı İndir – Google Translate Desktop İndir Download Yükle Bedava

En popüler dil çevirisi sevisi Google Translate artık bilgisayarınızın masaüstünde. İnternet üzerinden ve mobil cihazlar üzerinde en doğru çevirilere ulaştığımız Google Translate hizmeti şimdi de Google Translate Desktop programı ile PC masaüstüne geliyor.


Google Translate Desktop İle Dil Çevirisi Masaüstünde

En popüler dil çevirisi sevisi Google Translate artık bilgisayarınızın masaüstünde. İnternet üzerinden ve mobil cihazlar üzerinde en doğru çevirilere ulaştığımız Google Translate hizmeti şimdi de Google Translate Desktop programı ile PC masaüstüne geliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

Kelime ve metinleri istediğiniz dile çeviren bu program çok kullanışlı. Google Translate Desktop programı ile 58 farklı dilde çeviriler yapabilir ve ihtiyacınız olan kelime ve cümlelerin anlamlarına ulaşabilirsiniz. Google Translate Desktop programı aynı zamanda 34 dil için telaffuz desteği sunmaktadır.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 334 KB
Dil: Türkçe / İngilizce
Versiyon: 2.1.91
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Programın arayüzü oldukça sade ve kullanıcı dostudur. Kopyaladığınız metinlerdeki dili otomatik olarak tespit eden program, hangi dile çevirmek istediğinizi seçebileceğiniz bir liste sunmaktadır.

Programın en etkileyici ve işe yarar özelliklerinden birisi üzerinde bulunan not panosudur. Çevirilerinizi direk ana ekranda gösteren program üzerinde not panosu sayesinde aynı anda farklı işlemler yapabilir veya çevirilr üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Çevirilerin direkt olarak çıktısını almanızı sunmayan program ile yaızlı metinleri kolayca kaydederek daha sonra çıktısını alabilirsiniz.

Arayüz için farklı temalardan birini seçerek kullanacağınız yazı türü, rengi, boyutu ve efektlerini de kişiselleştirebilirsiniz.

Google Translate Desktop

İstediğiniz URL’leri girerek girdiğiniz URL’deki sayfanın tamamının çevirme işlemini yapan program ile okumayacağınız kelimelerin tam olarak nasıl doğru okunduğunu öğrenebilir ve doğru telaffuz edebilirsiniz.

İnternet üzerinde sıklıkla geziyor fakat bazı sitelerdeki yazıları anlayamıyorsanız Google Translate Desktop sizin için oldukça yararlı olacaktır. Özellikle yeni İngilizce öğrenenler veya bilmeyenlerin yardımına koşan programı ücretsizolarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Google Translate Masaüstü Dil Çeviri Programı İndir – Google Translate Desktop İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir