Ücretsiz Fotoğraflara Çizgi Film Efektleri Verme Programı İndir – Cartoon Generator İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda bulunan resimlerinize çizgi film efektleri vermek ister misiniz? Fotoğraflarınıza çizgi efektleri veren bu ücretsiz program Cartoon Generator, oldukça başarılıdır ve basit bir kullanıma sahiptir. Çok güzel bir fotoğraf düzenleme programı olan Cartoon Generator ile tek tıklama ile çizgi film efektleri verebilirsiniz.


Resimlere çizgi film efektleri verin

Bilgisayarınızda bulunan resimlerinize çizgi film efektleri vermek ister misiniz? Fotoğraflarınıza çizgi efektleri veren bu ücretsiz program Cartoon Generator, oldukça başarılıdır ve basit bir kullanıma sahiptir. Çok güzel bir fotoğraf düzenleme programı olan Cartoon Generator ile tek tıklama ile çizgi film efektleri verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  • Program Dili: İngilizce
  • Program Boyutu: 5.5 MB
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Çizgi film efekt uygulama programı olan Cartoon Generator ile farklı 19 adet filtreyi içerisinde barındıran program, fotoğraflarınıza çizgi filmlerden fırlamış gibi bir izlenim kazandırabilmeniz için gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

Cartoon Generator

Çizgi film efekt uygulama programı olan Cartoon Generator programının arayüzü oldukça şık ve sade olarak tasarlanmış olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken kaynak dosyayı yani resmi seçmek ve ardından karşınıza çıkan farklı filtreler uygulanmış resimlerden en beğendiklerinizi seçerek bilgisayarınıza kaydetmektir.

Kendi fotoğraflarınıza veya arkadaşlarınızın fotoğraflarına çizgi film görünümü verebileceğiniz Cartoon Generator‘ı mutlaka denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Fotoğraflara Çizgi Film Efektleri Verme Programı İndir – Cartoon Generator İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir