Ücretsiz FLV ve SVF Flash Dosyalarını Oynatma Programı İndir – Free Flash Player İndir Download Yükle Bedava

Flash dosyalarınızı oynatmak için Free Flash Player programını indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan FLV ve SWF uzantılı dosyalarınızı oynatmak istiyorsanız bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Hem FLV hemde SWF uzantısını birlikte oynatan nadir oynatıcılardan birisi diyebiliriz.


Free Flash Player İle Flash Dosyaları Oynatın

Flash dosyalarınızı oynatmak için Free Flash Player programını indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan FLV ve SWF uzantılı dosyalarınızı oynatmak istiyorsanız bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Hem FLV hemde SWF uzantısını birlikte oynatan nadir oynatıcılardan birisi diyebiliriz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 36 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Program oldukça sade ve sadece oynatma üzerine hazırlanmış diyebilirim. Maalesef sürükle bırak desteği ile oynatmayı desteklemiyor ancak dosya tarayıcısı ile oynatmak istediğiniz dosyaları açabiliyor ve daha sonra oynatma listenize ekleyebiliyorsunuz.

free-flash-player

Oynatma listelerinde dilediğiniz sırayla dosyaların açılmasını isteyebileceğiniz gibi, rastgele çalma moduna da geçirebilir ve videoların rastgele oynatılmalarını sağlayabilirsiniz. Flash dosyalarını durdurma, pause etme gibi seçenekler de yine kolay kullanımlı programda mevcut.

Ses kontrolleri, videoyu hızlandırma ya da yavaşlatma, tam ekran seçimi gibi tüm gerekli özellikler basitliğine rağmen Free Flash Player’da yer alıyor. FLV ve SWF’ler ile sık sık uğraşanların kesinlikle sahip olmaları gerekenler arasında.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz FLV ve SVF Flash Dosyalarını Oynatma Programı İndir – Free Flash Player İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir