Ücretsiz Flash (SWF) Dosyaları Resimlere Dönüştürme Programı İndir – SWF To Image Library İndir Download Yükle Bedava

Flash dosyalarınızı resim formatlarına dönüştürmek istiyorsanız işte size SWF To Image Library programı. SWF uzantılı flash dosyalarınızı BMP, JPEG ve GIF resim dosyalarına dönüştüren bu program ücretsiz olarak sunuluyor. Özellikle web site sahipleri tarafından sitelerindeki oyun, uygulama veya videolar için küçük resimleri bu program ile kaydedebilirsiniz.


SWF To Image Library İle Flash Dosyaları Dönüştürün

Flash dosyalarınızı resim formatlarına dönüştürmek istiyorsanız işte size SWF To Image Library programı. SWF uzantılı flash dosyalarınızı BMP, JPEG ve GIF resim dosyalarına dönüştüren bu program ücretsiz olarak sunuluyor. Özellikle web site sahipleri tarafından sitelerindeki oyun, uygulama veya videolar için küçük resimleri bu program ile kaydedebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.43
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

 SWF To Image Library programı SWF dosyalarını hızlı bir şekilde alarak hemen JPG, GIF ve BMP formatlı resimlere dönüştürür.Bu sayede web siteniz üzerinde yer alan uygulamalar için küçük resimleri hızlı ve kolay bir şekilde elde etmiş olursunuz.

Herhangi bir kullanıcı arayüzüne sahip olmayan program, özellikle geliştiriciler için tasarlanmıştır ama siz nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, kurulum sonrasında karşınıza gelen yardım dökümanlarını karıştırabilirsiniz.

SWF To Image Library

Programın Özellikleri

  • SWF formatını BMP, JPEG ve GIF’e dönüştürme
  • Dönüştürme işlemleri için yükseklik ve genişlik ayarlama
  • Dönüştürme işlemi için belirli bir kare belirleyebilme
  • Çoklu dönüştürme desteği


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Flash (SWF) Dosyaları Resimlere Dönüştürme Programı İndir – SWF To Image Library İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir