Ücretsiz Fan Çalışma ve Donanım Bilgilerini Öğrenme Programı – SpeedFan İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızdaki fanları kontrol ederek, fanların durumu hakkında bilgi almak isterseniz SpeedFan programını kullanabilirsiniz. Sadece fanların dönüş ve çalışma hızlarını değil aynı zamanda donanım bilgilerini de BIOS’a rapor eden SpeedFan, size bu bilgileri Windows üzerinden sunuyor. Hemde ücretsiz olarak.


SpeedFan İle Fanlarınızı Kontrol Edin

Bilgisayarınızdaki fanları kontrol ederek, fanların durumu hakkında bilgi almak isterseniz SpeedFan programını kullanabilirsiniz. Sadece fanların dönüş ve çalışma hızlarını değil aynı zamanda donanım bilgilerini de BIOS’a rapor eden SpeedFan, size bu bilgileri Windows üzerinden sunuyor. Hemde ücretsiz olarak. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,04 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 9x, ME, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8

Özellikle bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız siz de bilgisayarınızın donanımı ile birçok sorun yaşamışsınızdır. Sisteminizin ısınması size hiç yabancı gelmiyor değil mi? Bu gibi durumlar ilk başta pek takmasanız da geniş zamanlı olarak sisteminize zarar verebilir ve size ciddi paralaramal olabilir. Bu yüzden bilgisayarınızın donanımlarını devamlı olarak kontrol etmelisiniz.

SpeedFan

Bunun için de yardımcı olarak bir yazılım kullanabilirsiniz. SpeedFan isimli yazılım da size bu konuda bir hayli yardımcı olabilir. Bu program ile bilgisayarınızın önemli donanımlarının voltajfan hızı ve sıcaklıkdeğerlerini kontrol edebilirsiniz. Tabii yazılımın yapabildiği tek şey bu değil. Eğer donanımlarınızın sıcaklık değerini fazla buluyorsanız bu yazılım ile sisteminizin fan hızlarını arttırabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Fan Çalışma ve Donanım Bilgilerini Öğrenme Programı – SpeedFan İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir