Ücretsiz EXE Dosya Şifreleme Programı – Free EXE Lock İndir Download Yükle Bedava

EXE dosyalarınızı şifrelemek için kullanacağını ücretsiz bir program arıyorsanız Free EXE Lock isimli programı deneyebilirsiniz. Free EXE Lock isimli bu program ile EXE uzantılı dosyalarınızı ücretsiz olarak şifreleyebilirsiniz.


EXE dosyalarınızı şifrelemek için kullanacağını ücretsiz bir program arıyorsanız Free EXE Lock isimli programı deneyebilirsiniz.  Free EXE Lock isimli bu program ile EXE uzantılı dosyalarınızı ücretsiz olarak şifreleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Exe şifreleme programı, EXE dosya şifreleme, Dosya şifreleme programı, Klasör şifreleme programı, Free EXE Lock indir, Free EXE Lock download

Eğer bilgisayarımızı başka kişilerle paylaşıyorsak ve erişildiği takdirde hassas kişisel bilgilerimizi açığa çıkarabilecek programlara ve uygulamalara sahipsek bu uygulama ve programlara erişimi kısıtlamak isteyebiliriz. Yine bilgisayarımızın üzerinde ayar değişikliklerini önlemek için kurulum dosyalarına erişimi sınırlandırmak isteyebiliriz.

Free EXE Lock

İşte Free EXE Lock bize bu konuda yardımcı olan bir dosya kilitleme programıdır. Free EXE Lock kullanarak bilgisayarımızdaki EXE dosyalarına şifre atayabilir ve sadece bu şifreyle açılmalarını sağlayabiliriz. Oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen bu işlem sayesinde kişisel bilgi güvenliğimizi güvence altına alabilir ve bilgisayarımızı yazılımsal arızalardan koruyabiliriz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz EXE Dosya Şifreleme Programı – Free EXE Lock İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir