Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programı İndir – UltraSurf İndir Download Yükle Bedava

Ülkemizde ve dünya genelinde yasaklanan ve erişime engellenen sitelere giriş yapmak istiyorsanız işte size en güzel çözümlerden birisi olan UltraSurf programı. Hem yasaklı sitelere girmenizi sağlar hemde inernette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar. İnternette hiçbir iz bırakmadan dolaşmanızı sağlayan bu programın tek eksiği tarayıcıyı biraz kasması ve bazı antivirüs programlarında virüs uyarısı vermesidir.


UltraSurf İşe Yasaklı Sitelere Girmek Çok Kolay

Ülkemizde ve dünya genelinde yasaklanan ve erişime engellenen sitelere giriş yapmak istiyorsanız işte size en güzel çözümlerden birisi olan UltraSurf programı. Hem yasaklı sitelere girmenizi sağlar hemde inernette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette hiçbir iz bırakmadan dolaşmanızı sağlayan bu programın tek eksiği tarayıcıyı biraz kasması ve bazı antivirüs programlarında virüs uyarısı vermesidir. Ancak korkulacak hiçbir şey yoktur. Antivirüs programını devre dışı bırakıp UltraSurf programını kurun ve antivirüs programınızı tekrar aktif edin.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,9 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 13.04
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

UltraSurf programı ülkemizde ve dünya üzerinde yasaklı sitelere girme, internet gizliğini koruma ve anti-sansür programı olarak en çok kullanılan programlardan birisidir.

Bu program sadece yasaklı sitelere girmenizi sağlamıyor aynı zamanda güvenlik programı olarka da görev görüyor. İnternette gezinerek kişisel bilgilerinizi koruyor ve arkada hiçbir iz bırakmadan internette gezinmenizi sağlıyor. Aynı zamanda UltraSurf programının yüksek şifreleme algoritması sayesinde veri transferleriniz şifrelenir ve güvenli veri aktarımı yaparsınız.

UltraSurf

UltraSurf Avantajları

  • Online gizliliğinizi koruyarak anonim sörf ve tarama yapmanızı sağlar
  • Ultrasurf IP adresinizi gizler,
  • Tarama geçmişi ve çerezleri temizler
  • Endüstri standardı güçlü uçtan uca şifreleme yöntemi ile veri transferini güvenli bir şekilde yapar.
  • Bypass internet sansürü ile özgürce internette gezinebilirsiniz.

Özgür bir şekilde internet kullanmak ve yasaklı sitelere olan engelleri kaldırmak için UltraSurf programını ücretsiz bir şekilde indirip deneyebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programı İndir – UltraSurf İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir