Ücretsiz Ekran Videosu Çekme ve Kaydetme Programı İndir – CLIP-it! İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın ekran videolarınız çekmek için bir program arıyorsanız işte size CLIP-it!. Bu program ile bilgisayarınızın ekranınızın videosunu çekebilir ve kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu ekran görüntüsü kaydetme programını deneyebilirsiniz.


CLIP-it! İle Ekran Videolarını Çekin

Bilgisayarınızın ekran videolarınız çekmek için bir program arıyorsanız işte size CLIP-it!. Bu program ile bilgisayarınızın ekranınızın videosunu çekebilir ve kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu ekran görüntüsü kaydetme programını deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 5.0.1.5
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

CLIP-it! ekran videosu kaydetme işlemi için kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır. Dilerseniz ekranın belli bir bölümünün videosunu kaydedebilir ve videolarınızda fare imlecinin hareketlerinin görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca CLIP-it! ile yakaladığınız ekran görüntülerinizle mikrofonunuz ile konuşmalar ve anlatımlar eleyebilir, bu yolla özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Program Vista, Windows 7 ve Winhdows 8 işletim sistemleri yüklü olan bilgisayarlarda hoparlörlerden duyduğunuz sesi de videolarla birlikte kaydedebilmekte.

CLIP-it! ile yakalanan fare imleci hareketlerinin yanında fare tıklamalarını da özel animasyonlarla kaydedebiliyorsunuz. Tercihinize bağlı olarak kaydettiğiniz videolara kolay erişim için masaüstünüze kısayollarını ekleyebiliyorsunuz.

CLIP-it

CLIP-it! Zuvuu bulut depolama hizmetine bağlı olarak çalışan bir yazılımdır. CLIP-it! ile yarattığınız videolar kişisel kullanım veya çevrimiçi paylaşım amacıyla Zuvuu Cloud hesabınızda depolanır.

Not: Programı yükledikten sonra bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz bir Zuvuu hesabı açmalı, kayıt olduğunuz e-posta adresiyle programı aktifleştirmelisiniz. (Şifre oluştururken alfabetik karakterlerin haricindeki “-“, “+”, “_” gibi sembollerden birini kullanmak şarttır.)Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ekran Videosu Çekme ve Kaydetme Programı İndir – CLIP-it! İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir