Ücretsiz Ekran Koruyucu Yapma Programı İndir – JPEG Saver İndir Download Yükle Bedava

Kendi resimlerinizi kullanarak kendi ekran koruyucunuzu hazırlamak istiyorsanız bu ücretsiz ekran koruyucu hazırlama programını indirmelisiniz. JPEG Saver isimli bu program ile kendinize özel bir ekran koruyucu yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve özelleştirme seçenekleri ile harika bir program.


JPEG Saver İle Kendi Ekran Koruyucunuzu Yapın

Kendi resimlerinizi kullanarak kendi ekran koruyucunuzu hazırlamak istiyorsanız bu ücretsiz ekran koruyucu hazırlama programını indirmelisiniz. JPEG Saver isimli bu program ile kendinize özel bir ekran koruyucu yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve özelleştirme seçenekleri ile harika bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 4.11
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

JPEG Saver programı bilgisayarınıza indirerek kurduktan sonra, otomatik olarak varsayılan ekran koruyucunuz olarak atanacaktır ve gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz için sizi ekran koruyucu sayfasına yönlendirecektir. Her ne kadar özelleştirilebilir birçok ayar program içerisinde yer alsa da öncelikli olarak yapmanız gereken ekran koruyucusu olarak kullanmak istediğiniz resimlerin yer aldığı klasörleri belirlemektir.

JPEG, PNG, JPC, BMP ve JP2 uzantılı resim dosyalarını destekleyen program ile klasörler içerisindeki resimleri ve alt klasörler içerisinde yer alan resimleri de ekran koruyucusu üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

JPEG Saver

Ayarlar bölümü altında; resimlerin ekran üzerinde yer alacağı kısmı, otomatik döndürme ayarlarını, ekran çözünürlüğünü, renk yönetimini ve çok daha fazlasını yapabilme şansına sahip olacaksınız.

Oldukça basit ve anlaşılabilir bir program olan JPEG Saver, sistem kaynaklarınızı oldukça düşük miktarlarda tüketmektedir ve bu nedenle sisteminiz üzerinde kasma, takılma, donma gibi sorunlara yol açmaz.

Gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip olan ve klasörleriniz altında yer alan resimlere farklı animasyonlar ekleyerek ekran koruyucusu olarak kullanmanıza olanak sağlayan JPEG Saver’ı mutlaka denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ekran Koruyucu Yapma Programı İndir – JPEG Saver İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir