Ücretsiz Ekran Kartı Test Etme ve Ekran Kartı Bulma Programı – FurMark İndir Download Yükle Bedava

En iyi ekran kartı hangisi diye karşılaştırıp test yapmak istiyorsanız ve aynı zamanda kendi bilgisayarınız için en iyi ve en uygun ekran kartının hangisi olduğunu bulmak istiyorsanız FurMark programını kullanabilirsiniz. FurMark nedir diye soranlara ekran kartı test etme programı ve ekran kartı bulma programı demek yeterli olacaktır.


Bilgisayarınız İçin Ekran Kartı Hangisi?

En iyi ekran kartı hangisi diye karşılaştırıp test yapmak istiyorsanız ve aynı zamanda kendi bilgisayarınız için en iyi ve en uygun ekran kartının hangisi olduğunu bulmak istiyorsanız FurMark programını kullanabilirsiniz. FurMark nedir diye soranlara ekran kartı test etme programı ve ekran kartı bulma programı demek yeterli olacaktır. Aynı ekran kartınızı diğer ekran kartları ile de karşılaştırabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Fiyat : Ücretsiz
Dil : İngilizce
Boyut : 4,8 MB
Gerekli Sürüm : Win8/Win7/Vista/WinXP

Ekran kartınızın performansını değerlendirmek için onu zorlayarka stres altına sokan program oldukça başarılı bir şekilde işlemleri yerine getiriyor. Test aşamasında ekran kartınızın aşırı ısınmasını sağlayan program, aynı zamanda bilgisayarınızın performansını ve istikrarını görmenizi sağlıyor. Fakat programı kullanarak ekran kartınızı test etmeden önce sisteminizde bulunan parçaların hepsinini sürücülerinin güncel ve yüklü olduğundan emin olmalısınız.

FurMark programı ile yapacağınız testlerin ayarlarını kendiniz belirliyorsunuz. Bunlara örnek olarak testi tam ekranmı yoksa pencere ekranındamı gerçekleştirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Buna benzer olarak testi gerçekleştirmek istediğiniz çözünürlüğü de kendiniz belirliyorsunuz. Bilgisayarları üzerinde yüksek performans elde etmek için overclock yapmış olan gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için programın özel bir test modu bulunuyor. Programı bu modda çalıştırarak ekran kartınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

FurMark

FurMark İle Ekran Kartını Test Etme

Programı kullanarak test yaparken ısı bilgilerini ekranınızdan takip edebiliyorsunuz ve aynı zamanda kritik noktalara gelindiğinde program size uyarı veriyor. Ekran kartınızın sınırlarını zorlayarak yapacağınız testler, diğer ekran kartları ile yapacağınız karşılaşmalarda gayet faydalı olacaktır. Ayrıca bu karşılaşmalardan ayrı olarak ısı ve enerji tüketimi açısından en iyi kombinasyonu seçmenize olanak sağlamış olur.

Ekran kartınızın test işlemi bittikten sonra uygulama size test ayarları, bilgisayarınızın donanımı ve yazılımlarını içeren bir rapor hazırlar. Bu raporda ekran kartınızın genel ekran kartları arasındaki puanını da görebilirsiniz. Ayrıca aldığınız puanı internet üzerinden yayınlayarak kendi ekran kartınızı dünya üzerindeki diğer kullanıcıların ekran kartları ile karşılaştırabilirsiniz.

Üst düzey bilgisayar kullanıcıları düşünülerek hazırlanan uygulama, orta seviye ve bilgisayar performansına önem veren kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Sahip olduğu basit ve sade arayüz sayesinde test işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz programı hemen indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ekran Kartı Test Etme ve Ekran Kartı Bulma Programı – FurMark İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir