Ücretsiz Dünya Televizyon ve Radyolarını İzleme Dinleme Programı – Online TV Player Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz televizyon izleme programı, bedava dünya kanallarını seyretme programı, ücretsiz dünya radyolarını dinleme programı, bedava online tv izleme programı.


Ücretsiz televizyon izleme programı, bedava dünya kanallarını seyretme programı, ücretsiz dünya radyolarını dinleme programı, bedava online tv izleme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.6 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista

Online TV Player, ücretsiz hizmet veren 850’den fazla internet televizyon kanalını ve 1500’den fazla çevrimiçi radyo istasyonunu bilgisayarınızda izlemenizi ve dinlemenizi sağlayan bir yazılımdır. 100’den fazla ülkenin internet televizyon kanallarını yavaş dolum sayfaları ve açılır pencere reklamları olmaksızın doğrudan izleyebilmenizi sağlayan yazılım, ilave gereçlere ihtiyaç duymaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Online TV Player, Windows Media Player ve Real Video Player programlarını destekler. Yazılım, tek programda tüm popüler biçimleri oynatabilmenizi sağladığı gibi, ekran penceresini istediğiniz boyutlarda seçebilmenize izin verir ve tam ekran modunu da destekler. Bunun yanı sıra aynı anda birden fazla pencere açarak iki farklı televizyon kanalını izlemenize de imkan verir.

Yazılımın Genel Özellikleri

  • 100 ülkeden 850’den fazla ücretsiz hizmet veren çevrimiçi televizyon kanallarını izleyebilmenizi sağlar.
  • 120 ülkeden 1500’den fazla ücretsiz hizmet veren çevrimiçi radyo istasyonlarını dinleyebilmenizi sağlar.
  • Binlerce televizyon şovları, filmleri, şarkıları, müzikleri ve MP3’leri hizmetinize sunar.
  • İlave gereçlere ve donanımlara ihtiyaç duymaz.
  • Kolay kullanımı sayesinde sunduğu listeden sevdiğiniz istasyonu bulabilmenize ve ismine tıklayarak keyifli anlar yaşayabilmenize izin verir.
  • Çoklu biçimleri destekleyerek tek programda popüler medya biçimlerini oynatabilmenizi sağlar.
  • Ekran penceresini istediğiniz boyutlarda ayarlayabilmenizi sağlar ve tam ekran modunu destekler.
  • 40’tan fazla çocuk temalarını destekler.
  • Ücretsiz güncelleme desteğine sahiptir.

Online TV Player

Online TV Player, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok televizyon kanalını bünyesinde barındırır. Bu kanallar arasında Türkiye’den 19 adet televizyon kanalı mevcuttur. Yazılımın barındırdığı kanalların ülkelere göre listesini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Not : Yazılımın bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için RealPlayer 6 veya üst sürümleri ile Windows Media Player 7 veya üst sürümlerinin sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Dünya Televizyon ve Radyolarını İzleme Dinleme Programı – Online TV Player Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir