Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı İndir – Folder Vault İndir Download Yükle Bedava

Klasör ve dosyalarınızı başkaları kurcalasın istemiyorsanız işte size güzel bir program. Folder Vault isimli bu program ile size özel dosyaları ve başkalarının görmesini istemediğiniz klasör ve dosyaları şifreleyebilirsiniz. Kişisel klasörlerinizi ve dosyalarınızı koruma altına almak için ücretsiz bir alternatif.


Folder Vault 3.0.1 İle Dosyalarınızı Şifreleyin

Klasör ve dosyalarınızı başkaları kurcalasın istemiyorsanız işte size güzel bir program. Folder Vault isimli bu program ile size özel dosyaları ve başkalarının görmesini istemediğiniz klasör ve dosyaları şifreleyebilirsiniz. Kişisel klasörlerinizi ve dosyalarınızı koruma altına almak için ücretsiz bir alternatif.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,7 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 3.0.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kullanımı oldukça kolay olan programın kurulumunu tamamladıktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman belirleyeceğiniz yönetici şifresi yardımıyla dosya ve klasörlerinizi koruyacaksınız. Bu nedenle bu şifreyi iyi belirlemeli ve unutmamalısınız.

Şifre belirleme işlemini tamamladıktan sonra karşınıza gelen pencere üzerine istediğiniz dosya ve klasörleri sürükleyerek veya dosya yöneticisini yardımıyla dosya ve klasörlerinizi program içerisine aktararak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Arayüzü oldukça sade ve anlaşılır olan Folder Vault üzerinde bulunan butonlar yardımıyla dosyalarınızı şifreleyebilir, gizleyebilir veya yönetici şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Folder Vault

Hack önleme özelliğine de sahip olan program, üç başarısız giriş denemesinden sonra kendisini otomatik olarak kapatır ve isterseniz sonrasında bilgisayarınızın kendisini otomatik olarak kapatmasını veya kilitlemesini sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormayan Folder Vault, dosya ve klasör güvenliği konusunda kullanıcılara oldukça başarılı bir çözüm sunmatakdır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı İndir – Folder Vault İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir