Ücretsiz Deep Freeze Engelleme ve Kaldırma Programı İndir – Deep Unfreezer İndir Download Yükle Bedava

Bilindiği gibi Deep Freeze programı yüklü olan bilgisayarlar yeniden başladıklarından bilgisayarı programın kurulu olduğu ilk ana geri götürürler ve bilgisayara yüklediğiniz bütün her şey ve verileriniz silinir. Deep Unfreezer programı ise Deep Freeze yüklü bilgisayarda verilerinizin korunmasını sağlayarak Deep Freeze’in çalışmasını engelleyebiliyor veya kaldırmanızı sağlıyor.


Deep Unfreezer İle Deep Freeze Programını Kolayca Kaldırın

Bilindiği gibi Deep Freeze programı yüklü olan bilgisayarlar yeniden başladıklarından bilgisayarı programın kurulu olduğu ilk ana geri götürürler ve bilgisayara yüklediğiniz bütün her şey ve verileriniz silinir. Deep Unfreezer programı ise Deep Freeze yüklü bilgisayarda verilerinizin korunmasını sağlayarak Deep Freeze’in çalışmasını engelleyebiliyor veya kaldırmanızı sağlıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 156 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Hem ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan, hem de oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Deep Unfreezer sayesinde, hangi bilgisayarda olursanız olun, bilgisayarın sıfırlanmasını önleyebiliyor ve böylece tüm bilgilerinizin korunmasını sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla başka yerlerde kullandığınız bilgisayarlara her defasında aynı yazılımları, dosyaları yüklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Deep Unfreezer

Programın bir diğer faydalı olabileceği nokta ise, Deep Freeze şifresini unutanlar. Eğer şifrenize erişemiyor ve her defasında PC’nin sıfırlanmasına neden oluyorsanız, Deep Unfreezer sayesinde bu dertten de kolayca kurtulabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Deep Freeze Engelleme ve Kaldırma Programı İndir – Deep Unfreezer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir