Ücretsiz Counter Strike Benzeri Savaş Oyunu – AssaultCube Portable İndir Download Yükle Bedava

Savaş oyunu sevenlerin çok seveceği bir oyun daha. Özellikle Counter Strike oynayanların benzer bir şekilde alternatif oyun olacak AssaultCube Portable ile hem tekli hemde çoklu bir şekilde savaşa biliyorsunuz. Ayrıca bot desteği sunan oyun ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.


AssaultCube Portable İle Savaş Oyunu

Savaş oyunu sevenlerin çok seveceği bir oyun daha. Özellikle Counter Strike oynayanların benzer bir şekilde alternatif oyun olacak AssaultCube Portable ile hem tekli hemde çoklu bir şekilde savaşa biliyorsunuz. Ayrıca bot desteği sunan oyun ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 43.9 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

AssaultCube Portable indir, AssaultCube Portable download, AssaultCube indir gezginler

Oyun eski bilgisayarlar düşünülerek tasarlanmıştır. Oyun içerisinden doğru ayarlamalar yapıldığı takdirde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. (Ör: Pentium III)

Demo özelliği sayesinde oyunun kendini kaydetme özelliği bulunmaktadır.

Oyunda 12 adet çoklu oyuncu modu vardır (Deathmatch, Survivor, Capture the Flag, Hunt the Flag, Keep the Flag, Pistol Frenzy, Last Swiss Standing & One-Shot One-Kill, …)

AssaultCube Portable

Oyun seçim menüsünden oyunla birlikte gelen 19 haritadan birini seçebileceğiniz gibi harita hazırlama aracı ile kendi haritanızı oluşturarak oynayabilirsiniz.

Oyun ayar menüsünden, video ve ses ayarlamaları, oyn kontrolleri için klavye tuş atamaları ve diğer ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sistemi yormaması, boyutunun küçük olması ve haritalarının geliştirilmesi gibi güzel özellikleri yanında ücretsiz oluuşuyla tercih edilebilecek bir oyundur.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Counter Strike Benzeri Savaş Oyunu – AssaultCube Portable İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir