Ücretsiz Çocuk Güvenlik Programı İndir – Child Lock İndir Download Yükle Bedava

Bir tür çocuk güvenlik programı olan Child Lock isimli bu program sayesinde çocukların bilgisayar kullanımını kısıtlamanız mümkün. Özellikle fare ve klavye kullanımı gibi seçenekleri çocuklar için kısıtlayabilirsiniz.


Child Lock İle Çocuklara Önlem Alın

Bir tür çocuk güvenlik programı olan Child Lock isimli bu program sayesinde çocukların bilgisayar kullanımını  kısıtlamanız mümkün. Özellikle fare ve klavye kullanımı gibi seçenekleri çocuklar için kısıtlayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,08 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 1.99
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Oldukça kolay kurulan program, daha sonra bilgisayarınızı görev çubuğunda yer alarak çalışmaya başlıyor ve dilediğiniz an oradaki ikona tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Oldukça yeterli sayıda seçenek barındıran uygulama, bilgisayarınızın boşta kaldığında klavye ve faresini kilitlemesini otomatik olarak gerçekleştiriyor ve böylece çocukların sizin kişisel dosyalarınıza müdahale etmesini engelliyor.

Child Lock

Ayrıca özel bazı koşulları da belirleyebilmeniz sayesinde sadece istediğiniz butonların kilitlenmesini de sağlayabilirsiniz. Arayüz yerine komut satırı kullanmak isteyenler için bu destek de mevcut ancak maalesef zamanlamalı çalışma gibi özellikler komut satırında bile yer almıyorlar.

Bilgisayarınızın performansı konusunda pek sıkıntı yaratmayan uygulama, ufak sansürler yerine tüm bilgisayarı kilitlediği için herkesin hoşuna gitmeyebilir. Fakat henüz bilgisayar kullanma yaşı gelmemiş olan çocuklarınızın rastgele tuşlara basmasını engellemek için kolayca kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Çocuk Güvenlik Programı İndir – Child Lock İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir