Ücretsiz ÇEvrimiçi Fotoğraf ve Resim Yedekleme Programı – ClipUpload İndir Download Yükle Bedava

Görsel olarak bilgisayarınızda yer alan dosyaları çevrimiçi bir şekilde yedeklemek istiyorsanız işte size ClipUpload programı. Bu program istediğiniz bulut depolama servisine resimlerinizi, fotoğraflarınızı ve diğer görsellerinizi göndemenizi sağlıyor.


ClipUpload İle Görselleri Yedekleyin

Görsel olarak bilgisayarınızda yer alan dosyaları çevrimiçi bir şekilde yedeklemek istiyorsanız işte size ClipUpload programı. Bu program istediğiniz bulut depolama servisine resimlerinizi, fotoğraflarınızı ve diğer görsellerinizi göndemenizi sağlıyor.  

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,25 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 4.02
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

ClipUpload programı hangi yöntemi kullanmak istersek isteyelim destek veren ücretsiz bir pano yöneticisi ve bilgisayarımızın hafızasına kopyaladığımız tüm görsellerin otomatik olarak tercih ettiğiniz web hizmetine ya da FTP’yeyüklenmesini sağlıyor ve daha sonra bu görselin paylaşım linkini de otomatik olarak panoya yerleştiriyor.

Böylece, bir ekran görüntüsü aldığınızda otomatik olarak linkine sahip oluyorsunuz ve bu linki e-posta hesaplarınız, mesajlaşma programları yahut sosyal ağlardaki hesaplarınızdan kolayca paylaşabiliyorsunuz. Paylaşım ve yedekleme konusunda oldukça yeterli olduğuna inandığım programın arayüzü de çok kolay kullanabileceğiniz bir şekilde hazırlanmış.

ClipUpload

Belirlenen tüm yedekleme servisleri için çok çeşitli ayarlar da uygulamada yer alıyor ve böylece en ince detaylara kadar programın nasıl çalışmasını istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Sık sık görsellerle işlem yapıyor ve bunları paylaşma ihtiyacı duyuyorsanız bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz ÇEvrimiçi Fotoğraf ve Resim Yedekleme Programı – ClipUpload İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir