Ücretsiz Bütün Formatları Destekleyen Medya Oynatıcı – Haihaisoft HUPlayer İndir Download Yükle Bedava

Windows bilgisayarınız için gelişmiş bir medya oynatıcı arıyorsanız, aradığınız program Haihaisoft HUPlayer olabilir. Çünkü bu program bütün popüler ses ve video formatlarını oynatmayı başarıyor. Çoklu medya oynatıcısı olan bu program güzel bir arayüze sahip modern bir oynatıcıdır.


Haihaisoft HUPlayer İle Bütün Formatları Oynatın

Windows bilgisayarınız için gelişmiş bir medya oynatıcı arıyorsanız, aradığınız program Haihaisoft HUPlayer olabilir. Çünkü bu program bütün popüler ses ve video formatlarını oynatmayı başarıyor. Çoklu medya oynatıcısı olan bu program güzel bir arayüze sahip modern bir oynatıcıdır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.4.8v
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7,
Windows 8, Windows 2003/2008

Programında desteklediği video biçimleri arasında ( WMV , ve ASF ) , Flash Video ( FLV ) , Real Media ( RM , RMVB ) , MP4 ( H.264 codec) , WebM , AVI , MPG , 3GP , MOV , NUT , OGG , OGM , MKV gibi formatlar bulunmaktadır.

Yine programın desteklediği ses biçimleri arasında MP3 , WMA , AAC , AC3 , ALAC , AMR , DTS , RAM gibi biçimler yer almaktadır.

Haihaisoft HUPlayer programı oldukça hızlıdır ve tam HD ( High Definition ) video oynatma desteği de sunmaktadır. Ayrıca program hiçbir şekilde Spyware , Adware  ve reklam içermemektedir.

Haihaisoft HUPlayer windows

Programın çapraz platform desteği sayesinde aynı programı Windows, Mac ve Android de de kullanabilme imkanı. Çapraz tarayıcılar arasında IE, Firefox , Chrome , Opera , Safari gibi tarayıcılar yer almaktadır.

Ayrıca Haihaisoft HUPlayer programı  DRM-X 3.0 korumalı Ses / Video dosyalarını oynatma desteğine de sahiptir.

Diğer indirme linkler;Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bütün Formatları Destekleyen Medya Oynatıcı – Haihaisoft HUPlayer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir